Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól fogják meg a cumisüve...

Mikortól fogják meg a cumisüveget?

Figyelt kérdés
8 hós babámnak még eszébe se jutt hogy megfogja a cumisüveget hogy esetleg egyedül igyon.
2010. jan. 22. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 5,5 hós,bár nem cumisüvegezik,de a cicit fogja,ami tudom,nem ugyanaz.Viszont csőrös pohara van,és azt fogja és iszik belőle,bár ott kell lenni,mert eldobja.Bár neki nagyon jók a finommotoros mozgásai.Nagymozgásokban meg sehol sem tartunk.Szóval szerintem ez gyerek függő.
2010. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5hónapos korától már fogja a cumisüveget, de a barátnőm kislánya 10hónapos és esze ágába sem jut, nem hajlandó úgy inni.
2010. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4,5 hónaposan önállóan ivott cumisüvegből, még meg is emelte, amikor kezdett már kiürülni. A végét persze segíteni kellett.
2010. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10 hónapos és hanyatt vágja magát,hogy etessem,vagy itassam.Véletlenül sem fogná meg a cumisüveget.
2010. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 15 hósomnak sem jutott még az eszébe egyedül megfogni és úgy inni. Játszik vele, szájába veszi, egy másodpercre felemeli, mintha inna belőle, aztán eldobja. A csőrös pohárral is ugyanezt csinálja. Néha sikerül így innia, de nem tudom miért nem tetszik neki. Mi inkább kanalazunk vagy pohárból próbálkozunk kisebb - nagyobb sikerrel. 12,5 hós koráig szopizott.

2010. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8,5 hónapos kora óta fogja.
2010. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom(nagyobbik) már 3,5 hónaposan fogta a cumisüveget, Hasról hátra és hátról hasra fordult stb...

Most a pici lányom 6 hónapos de csak véletlenül fordul hasról vissza a hátára:-)))

Szóval tényleg gyerek függő. Szerintem nem vagytok semmivel sem lemaradva:-)

Üdv és jó babázást!

2010. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6 hónaposan elkezdte fogdosni, de "leszokott" róla, néha azért megragadja és próbálgatja , de ez inkább játék a részéről (8 hónapos)
2010. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most lesz 6 hónapos már egy ideje fogdossa és szeretné egyedül, de nem merem hagyni neki, csak üres cumis üveggel merem kettesben hagyni.
2010. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én arra is gondoltam,hogy nem jó a cumisüveg (aventes fogóval)
2010. jan. 22. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!