Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki (hogyan variálj...

Mit adjak neki (hogyan variáljam) a napi 4 szilárd étkezést, a reggeli és esti tápszerek között?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik,az a jó 8 hós kislányomnak,ha 6x eszik,pedig korábban már csak 5x evett,de elkezdett ismét korábban kelni,és így nyugodtabb,kiegyensúlyozottabb. Maga alakította így,én követem.

Csakhogy. Eddig úgy evett hogy eggel és eset tápszer, a köztes 3 étkezés pedig e z volt:

tízórai: csümölcspép

ebéd: főzelék

uzsonna: tejpép

Most hogy korábban kel 6x éhes,és nem tudom hogy a 4 köztes étkezésre mit adjak.

Próbáltam hogy beiktatok valami kis falatkákat hátha jó lesz,pl babakeksz,de az kevés,úgy tűnik. 4 étkezéssel 4 telljes adagot megeszik,ha üveges bébiételt veszem egy adagnak.

Hogyan variáljam?


2010. jan. 22. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!A lányomnak ennyi idősen már adtam virslit felvágottat,májkrémet a védőnőnk javaslatára.Ha bár nem volt még foga ügyesen megette.Uzsonnára gyümölcsöket.A főétkezéssekkor azt ette amit mi persze figyelve hogy ne legyen zsíros,fűszeres az étel.A bébiétel,tejpépet csak akkor adtam neki ha nem volt ötletem hogy mit főzzek.
2010. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Háááát, bocsika, de szerintem a virsli meg a májkrém nem biztos, hogy a legjobb választás. Olyan dolgok vannak benne (pörc ledarálva, húspép, meg disznóbőr darálva), hogy még én is meggondolom, egyek-e ilyet. Csirkemellsonka, pulykamellsonka vagy csak sima natúr sonka talán jobb lehet, nem? Esetleg házi kolbász... Ott legalább tudod, mi kerül bele.

Banyuci

2010. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!