Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Konzerv őszibaracktól lehet...

Konzerv őszibaracktól lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
6 és fél hós.
2010. jan. 22. 08:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

az enyém 10 hónapos, én most mertem neki először adni. kétnaponta kapja egy hete, semmi baja tőle.

még mielőtt nekünk ugranak, hogy tele van tartósítóval, tudd, hogy nem igaz, mert NINCS benne tartósító, enyhén cukros lében van, ha ez zavar, akkor le tudod mosni a gyümölcsöt, semmi baja nem lesz, szeretni fogja. azért csak most kezdtem el adni, mert most jutott eszembe.:) iszonyat áraik vannak a fagyasztott gyümölcsöknek, úgyhogy én megértelek. az alma-körte-banán meg gondolom unalmas folyamatosan nálatok is.

2010. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát én tutira nem adnám a babámnak! Tele van tartósitóval és cukorral!
2010. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nincsen benne tartósítószer!!!!!!

cukor ugyan van,de lemostam!nem kimondottan neki vettem de tegnap kicsit szorulása volt ezért gondoltam hogy ha már van bontva akkor turmixolok neki.egyébként almával,banánnal kevertem össze.

2010. jan. 22. 08:51
 4/16 anonim ***** válasza:

Az,hogy mi van benne azon felesleges vitáznunk,mert szerintem monzervfüggő,egyszerűen olvasd el mielőtt megveszed,vagy ha már megvetted akkor mielőtt a babának adod.

6 hósan még érzékeny a "vegyi" anyagokra a gyomra és az emésztőrendszere. Az más kérdés hogy vannak anyukák,akik nemhoyg hat hósan,de még később se szivesen adnak a gyereknek ilyen cukros löttyben ázó gyümölcsöt,ettől függetlenül jóindulatból mondom,hogy inkább még ne!

Egy őszibarack konzerv a lególcsóbb is többszáz forint,miközben egy őszibarack üveges bébiétel 200Ft,de tán olcsóbb is létezik (én azt írom amit én vettem most hogy nem lehetett barackot kapni).De abban megbízok,hogy se cukor,se tartósítószer nincs benne.

2010. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
sztem is felesleges vitázni.mint már irtam nem neki vettem és nem azért mert nincsen pénzem bébiételre,tegnap nehezen kakilt,itthon pedig volt bontva őszibarack,ezért turmixoltam 1 felet bele a kajájába.ennyi.remélem baja nem lesz tőle,a kérdés is erre irányult.
2010. jan. 22. 08:55
 6/16 anonim ***** válasza:

első vagyok. őszibarack konzerv 180 forint.

neve: felezett őszibarack, enyhén cukros lében.

tartalma: őszibarack, ivóvíz, cukor.

milyen tartósítóról beszélünk?

2010. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

08:53 vagyok: azt kifelejtettem,hogy egy dolog az hoyg mi van ráírva a dobozra,meg egy másik az hogy ezekben a gyárakban hogyan dolgozzák fel,milyen anyagokkal találkozik.

6 hós baba nem ua mint a 10 hós,ezt tudom,az én kislányom ég és föld ha összehasonlítom a 6 hós önmagát a mostani 8 hóssal. 2 hó alatt annyit fejlődött a táplálkozást illetően,egyszerűen látszik ahoyg az ételekre reagál. Egy 6 hós viszont épphogy elkezdi a szilárdat enni...én nem adnám ha megtehetem hogy mást adjak helyette.

2010. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam már 2 hónapja eszik szilárdat!
2010. jan. 22. 08:59
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én szeretnék beleszállni hogy miben mi van, mindenki döntse el maga, sajnos máshogy nem megy.

Viszont ha valami megfogta a babád pociját akkor nem keverd a barackot neki banánnal mert a banán pont hogy fog. Hasmenéskor is azt kell adni, inkább csak simán almával keverd.Csak egy tipp: én ennyi idősen kevernék hozzá egy kis túrót a barackhoz, finomabb is és táplálóbb.

2010. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha szorulása van,a legrosszabb amit tehetsz,hogy banánnal meg almával turmixolod.
2010. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!