Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdjek aggódni? Voltunk...

Kezdjek aggódni? Voltunk ortopéd orvosnál és a gyerek füle mellett csettingetett a doki, kicsim pedig nem fordult arra. A nagyobb zajokra összerezzen.8 hetes lesz szombaton.

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ortopéd doki a lábat nézi. Lehet, hogy csak elvolt mélázva, ha összerezzen, akkor nincs gond.
2010. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet csak elbambult, lekötötte valami más. Ha zajra amúgy összerezzen, akkor nem kell aggódni!


Én 90%-os süket lettem egy gyógyszer miatt 26 éve (pár hónaposan) de amikor az üvegajtót mellettem becsapta a huzat és meg sem rezzentem, akkor derült ki hogy baj van. Szerencsére tudtak segíteni és semmi gond a hallásommal és nem is volt (nem emlékszem arra az időre mikor volt, 1-2 évesen helyrejött)


Szóval ha zajra reagál, ne aggódj! :)

2010. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem muszaly arra nezzen de figyeld meg, hogy a zajra osszerezzen ha igen nincs baj
2010. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ilyenkor még nem kell a zaj, hang felé fordulniuk, csak összerezzenni, ha hirtelen hangos zajt hall. Ilyenkor még csak a szemével kell hogy kövesse a tárgyakat.
2010. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyem sem fordult a zaj fele ennyi idosen, es emlekszem hogy en is aggodtam. Pedig szuletese utan egy kis keszulekkel megallapitottak, hogy hall. Most 3 honapos, s a napokban, mikor apuka tusszentett egy nagyot, ilyedteben sirva fakadt! Olyan ari volt, fel kellett kapjam megvigasztalni. Par napja fordul csak arrafele, ahonnan szolitom, tehat ne aggodj. Ha a zajra osszerezzen, akkor minden rendben!
2010. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is így volt 7 hetesen. A kontrollon a csecsemős átküldött minket a fülészetre, ott belenéztek a fülébe de nem találtak semmit. A doppler is negatív lett (csakúgy, mint születésekor). Aztán hazaérkezéskor nagymennyiségű sárgás váladék volt a füle köré száradva. Valószínűleg az történhetett, hogy a magzatvíz nem szívódott fel teljesen a füléből és akadályozta a hallását, de a fülészeten ahogy megmozgatták távozni tudott. Onnantól kezdve semmi gond nem volt a hallásával. Szerintem a te babáddal is ez lehet. Ált. pár napig, de néha hetekig tart a magzatvíz felszívódása.
2010. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!