Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam a 7 hós babám...

Hogy csináljam a 7 hós babám hozzátáplálását?

Figyelt kérdés
7 hós,anyatejes a babám,1 hónapja kóstolgat. Most nem hizott túl sokat 1 hónap alatt 200 valahány g-ot,de egyáltalán nem sovány. A védönö azt mondta,hogy a déli szopi elött adjak neki fözit,utána szoptassam meg. Na ezzel az a baj,hogy amit szeret,abból megeszik 140 ml,utána rászopik egy teljes adagot és láthatóan rosszul van. És amúgy meg nem akarok szopit kiváltani. Ha meg utána etetem,akkor persze nem eszik sokat a föziböl,mert nem éhes. Jövö hónap elején jönni is fog a védönö,megmérni. Nem tudom,hogy hogy csináljam,hogy egyen is,de rosszul se legyen és szopi se maradjon el?
2010. jan. 21. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötöszködni, de a főzelék utána teljes adagot szopik, ha fordítva csinálod meg nem eszik meg teljes adag főzeléket? Nem lehet, hogy akkor nem is szopik teljes adagot már a főzelék után?
2010. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem pont az lenne a lényeg, hogy lassan kiváltsál egy étkezést, mikor már a baba szilárdat is eszik, akkor nem árt teáztatni sem. Mi lenne ha főzi után nem tejet kapna, hanem teát, lehet nem is éhes a főzi után, hanem csak szomjas, azért kéri a cicit. 1 órával később meg szopizhatna mondjuk.
2010. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért gondolom,hogy teljes adagot szopott,mert érzem,hogy kiüritette és ugyanannyi ideig tartott,mint szokott és alig fejezte be,már egy nagy adag vissza is jött neki. Ö nem áll meg 2-3 kortynál. Addig szopik,amig van,utána meg kibüfizi.

Teát nincs szándékomban adni neki,ha van tejem.

2010. jan. 22. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!