Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kel fel enni éjszaka...

Hányszor kel fel enni éjszaka a 3 és fél hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Eddig csak egyszer szokott felkelni a kisfiam éjszaka, sőt, volt hogy reggelig aludt. De 4 napja már 2-szer, van hogy 3-szor is felébred éjszaka. Eszik, majd visszaalszik. Szerintetek miért van ez?
2010. jan. 21. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Már 6 hetes korától átaludta az éjjeleket, 1-másfél hete 1szer felkel majdnem minden éjjel olyan 3-4 között, eszik és alszik tovább. Fejlődési ugrásuk van szerintem. Ma 16 hetes a lányom.

Minden jót! :D

2010. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy most van fejlődési ugrása a picikének. A babám 13 hetes, általában 9-től egyhuzamban fél 6-ig, 6-ig alszik, utána eszik.

De van, mikor felkel olyan 3 körül, hamarabb sosem(kopp-kopp)

2010. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is fejlődési ugrása lehet. Az én fiam is pont ennyi idős és kétszer kel fel éjszaka enni, pedig eddig átaludta az éjszakát! Neked nappal hány óránként eszik?
2010. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 óra helyett már csak 4 óránként cicizik napközben. Én is arra gondoltam, hogy a fejlődési ütem miatt kel fel éjszaka többször, de akkor nappal is gyakrabban enne, nem?
2010. jan. 21. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos.Nappal lefoglalja magát, aztán éjjel korog a pocak. Nappal többet adsz neki, mióta 4 óránként kap?
2010. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16:34 es vagyok. nem vagy egyedül, mi is már csak 4 óránként cicizünk nappal!
2010. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyivel eszik többet mint előtte. Nem szoktam mérni. Most mértem le 2-3 hét óta, 160-at evett.
2010. jan. 21. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!