Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hajnali 5-6 óra közötti...

A hajnali 5-6 óra közötti evés egy 5 hónapos babánál már nem számít éjszakai evésnek?

Figyelt kérdés
Úgymond, ez lenne a reggelije? Utána csak fél10-10körül eszik, előtte nem.
2010. jan. 21. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hátén ezt már nem számítom éjszakainak,mert nekem 6kor ébred a babám.De ha neked csak 10kor ébred fel végleg,akkor az még számolható éjszakainak.
2010. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eszik hajnalban, és utána visszaalszik kb.8ig.
2010. jan. 21. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor az még éjszakai.
2010. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az már nagyon jó. Nekem másfél éves koráig így evett.
2010. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom ugyanezt csinálja, 5-kor szopizik, aztán 8-ig visszaalszik. A következő kaja 10-kor van és este 9-kor eszik utoljára. A gyerekdokink az ajánlotta, hogy próbáljuk meg 6-fél7-ig kihúzni a hajnali ébredést és akkor az lesz a reggeli, mert ez az 5-ös kelés, túl korai.

14 hetes kislány anyukája

2010. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó: hogyan próbáljátok elhúzni a hajnali evést 6ig? Nekünk volt egy időszak, kb egy hét,amikor 3/4 7kor kelt enni. Aztán visszacsúsztunk valamiért, 5re, nem tudom mi miatt. 8kor vacsorázik, ha későbbre húzom akkor bealszik, és nem eszik.
2010. jan. 21. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Először is az esti etetést kell kitolni fél 9-re, így kb 9-kor teszem le aludni. A fürdés 8-kor van. Reggel meg megpróbálok mjad még pelusozni, közben mókázni vele. Igazából tegnap csináltam így először. :)
2010. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanigy eszik. Én még éjszakainak veszem, mert egyből visszaalszik 8-ig. De tényleg jó lenne ha kitolódna 1 órával.
2010. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!