Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 8 hetes. Az első...

Kisfiam 8 hetes. Az első oltás helye, amit még a kórházban kapott, be van pirosodva és olyan, mintha gennyes lenne a közepe. Mi a teendő vele?

Figyelt kérdés
2008. aug. 10. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom BCG oltasra gondolsz. Semmit ne csinalj vele foleg nem szabad nyomkodni mert magatol kell majd kifakadnia lehet hogy tobbszor is ki fog. A kisfiad szervezete reagal az oltasra es ez igy jo. Neki nem okoz kellemetlenseget hidd el.

Jo babazast!

2008. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ!
2008. aug. 10. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a mi dokibácsink azt mondta, ha gennyezik lekezelhetem avval az alkohollal amit a köldökcsonk kezelésére kaptunk. Tedd azt..
2008. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az nekünk is olyan volt,én is nagyon meg ilyedtem,de az orvos azt monda,hogy annak olyannak kell lenni és az is előfordulhat hogy többször is kifakadhat!!Nyugodj meg nincs semmi baj!!Jó babázást!Üdv 6hós kislány anyukája!
2008. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!