Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Herpeszem van, a 10 hós babám...

Herpeszem van, a 10 hós babám elkaphatja? Megpróbáltam nem puszilgatni ma, de ösztönösen jön észre sem veszem.

Figyelt kérdés
A terhességem alatt és után soha nem volt herpeszem, azt hittem már nem is lesz.:(
2010. jan. 20. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

igen,elkaphatja.

Ne puszilgasd és próbáld kerülni azt,hogy a hólyagokkal valahogyan is érintkezhessen,hiszen cseppfertőzés és kontak úton is terjed.Használj valami szert rá,gyorsan megszünteti.

2010. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tőlem nem kapta el a babám, 14 hónapos, még szopizik.


Én is azt hittem megszabadultam tőle, bár tudom, ha egyszer ez megjelenik, akkor el már nem tűnik:( A furcsa az, hogy most az orrom szélén jött elő, nem a számon, így végül is közvetlenül nem is érintkezett a puszi során. Mert én is mindig elfelejtettem, hogy inkább nem kellene puszilgatni.

2010. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljesen meg vagyok lőve. Eddig az étele hőmérsékletét is úgy állapítottam meg, hogy belekóstoltam. Megpróbálom a puszilgatást is kerülni:(((((
2010. jan. 20. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Compeed tapaszt- az teljesen lefedi, és közben gyógyítja. Amúgy tényleg fertőz, vigyázz vele!
2010. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!