Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinőttük a hordózónkat,...

Kinőttük a hordózónkat, milyen autósülést válasszunk melyik biztonságos és 9-18 vagy 9-36 kg-ig? Mi a különbség teljes tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A 9-36 kg-os ülések később átalakíthatóak ülésmagasítóvá. Csak akkor vegyetek ilyen ülést ( 9 kg-tól ) ha a baba már önállóan tud ülni, különben megterheli a gerincét. Ha nem, akkor olyan ülést keressetek inkább ami 0 kg-tól van. Nekünk Nania ülésünk van 0-18 kg-ig, mert a kislányom még nem tudott stabilan ülni, viszon a hagyományos hordozót már kinőtte. Nagyon megvagyunk vele elégedve, belső szűkítője is van, nagyon biztonságos.
2010. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a 9-18 asok jobban körülölelik a gyereket, valahogy jobban ül benne egy kicsi gyerek. Szerintem felesleges olyat, ami 36kg-ig jó, mert akkor már elég az ülésmagasító, ami nagyon olcsó. De létezik olyan, ami 9-25kg-ig van. Ha pl. nagyobb darab gyereknek lesz, akkor ez a jobb. Szerintem menjetek el egy profi boltba (pl.Brendon) és kérdezzetek meg mindent az eladótól. Aztán ott vegyétek meg, ahol a legolcsóbb.
2010. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

15:09-esnek igaza van, a 9-36-os ülés már akkora kort ölel fel, hogy nem tudja tökéletesen kiszolgálni egyik korban levő gyereket sem. az ilyen 3 in 1 dolgok amúgy sem működnek soha.

ha van a babád 9 kiló, és stabilan ül, akkor mehet a 9-18-as, de úgy, ahogy előttem leírták, ha még nincs 9 kiló, vagy nem tud ülni, akkor a ti ülésetek a 0-18 lesz, azzal jársz jobban.

nekem egyébként egy britax prince ülésem van, a römer cég gyártja, angliából hozattam.

így néz ki: [link]

szállítással együtt 25 ezer volt, és mégiscsak a folyamatos tesztgyőztes cég gyártotta. elégedettek vagyunk vele, egyszerű, kényelmes, nagyon biztonságos, és nem utolsó sorba pénztárcabarát ülés.

2010. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bocs hogy visszakérdezek, de akkor 18 kgtól már csak ülésmagasitó kell?

Mert nekünk 9-18 kg van a gyerekülés, és épp nemrég gondolkoztam rajta hogy majd "lassan" váltani kell..

Vagy hogy is van ez?

2010. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekünk 9-36os van, nem alakítható ülésmagasítóvá, hanem ülés marad végig. a magasító egy fos csak. nekünk a bababoltban azt mondta az eladó, hha van felesleges 65000 ft-unk,akkor vegyünk 9-18 kilósat, aztán fél év múlva meg 9-36osat. és nem nagy a fiam. szóval nincs ezekkel az ülésekkel semmi baj, hha minőségit választotok. egy recaro young sportra pl. szerintem nem sokan mondják, h szar.
2010. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15:12-es vagyok, 15:41, igen, arról még én is jókat hallottam, meg a concordról.
2010. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

15:41-essel nek igazán értek egyet!

Fél év alatt nem hizik a baba több mint 10 kilót'A 9-18kg os ülés kb.4 éves korig jó!

És nem kerül 65000ftba!

Mi is 9-18kg-ig,vettünk és olcsót!Pedig a lányom nem kicsi(13kg,77cm,14hós)

Sokkal jobb,mert dönthető az ülés több pozícióban!

Így legalább nem kell kényelmetlenül aludnia a kocsiban,hogy a feje lóg!!

2010. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hááát nekem a babám biztonsága mindennél fontosabb, és 1 jó ülés min. ennyibe kerül... nem a kilók miatt nem fér bele, hanem mert egyszerűen 1 vállasabb babának pl. szűk.
2010. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a szúk súlyhatárú ülésre esküszök, tehát a 9-18asra. szerintem ezek tudják a legnagyobb biztonságot nyújtani.Viszont én megtehetem anyagilag, hogy ha eléri a 18 kilót akkor váltsak, ez tény. Mondjuk az én lányom vékony és hosszú, tuti sokáig bele fog férni az ülésébe, a kilenc kilót is 15 hósan érte el, 18 hósan még mindig ennyi. Szerintem menjetek el olyan boltba ahol sokféle ülés van, előtte tanulmányozd át a törésteszteket. a boltban pedig próbáld bele a gyereket az ülésbe, mi is így döntöttük el melyik a legjobb a csajszinak.
2010. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk nagy gond volt, amikor kinőtte a hordozót a babu, mert még nem tudott ülni és csak 7,5 hós volt. -Koraszülött lett- Szóval azt mondták biztinságosabb a 9-18kg-os ülések, mert jobban a baba igényeihez vannak alakítva, mint a 9-36kg. Mi Besafe Izi ülést vettünk és nagyon meg agyünk elégedve vele, és azt vettük észre, hogy a babunak is tetszik. Elésg sokat autózunk és nagyon kényelmes, mert hátra lehet dönteni, és jókat tud aludni benne.
2010. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!