Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik meg semmit a...

Miért nem eszik meg semmit a tápszeren kívül?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtük a kóstolgatást a babámmal, de semmi nem ízlik neki. Almát, barackot, répát, krumplit, sütőtököt is kóstoltattam vele, de egyiket sem eszi. Ti hogyan csináltátok? Tápszeres, 5 hós
2010. jan. 20. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a helyzet.

Nem érett a hozzátápláláshoz.

Így szünetett tartóttam ,és 2 hét után elöröl kezdtem.

Azt már szépen ette.

2010. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is várhatsz még vele, két hetet,akár egy hónapot is. Az sem mindegy hogy készíted el. Sokáig a lányom az almát csak párolva ette meg, a sütőtököt a mai napig csak sütve, főve nem, répát egy éves kora után csak nyersen reszelve. Ki kell taláni mi ízlik neki. Kísérletezni, kóstoltatni és ráérez az ízére. Lányom is tápszeres, de mi csak hat hósan kezdtük és neki is sok minden nem ízlett. Krumplit is csak párolt almával ette meg..stb..sorolhatnám..
2010. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jó, ég akkor próbálkozunk két hét múlva

köszönöm.

Akkor ismét kezdjem almával? Jó lesz az?

2010. jan. 21. 13:47
 4/5 A kérdező kommentje:
ég=és :)
2010. jan. 21. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok..próbálhatod az almát is csak másképpen, de szerintem mással is próbálkozhatsz már, hiszen a felsoroltakat már ette és nincs tőlük baja. Vagy esetleg keverve hátha úgy finomabb neki. Az én lányom mint írtam sokáig csak párolva ette az almát, pici vízben annyira megpunnyasztatni az almát, hogy éppen csak más íze legyen. Nem vagytok elkésve semmivel és hidd el, előbb utóbb rákap az evésre! ja a másik, sokáig az én lányom a konzervet is szívesebben megette mint a házi kosztot. a négy hóstól valő gyümipürékkel is próbálkozhatsz.
2010. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!