Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csőrös pohárból itathatom 5,5...

Csőrös pohárból itathatom 5,5 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Elkezdtük a hozzátplálást és nem tudom,miből kínáljam utána vízzel.Tudom,pohár vagy kanál,de ebből kevesebb landolna a nyakában.Tescos csöpögésmentes pohár,puha csőre van,6 hótól ajánlják.A cmuisüveget nem ismeri (anyatejes),már nem is szeretném,hogy megismerje.Szerintetek?
2010. jan. 19. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Lányomnál szintén 5,5hónaposan kezdtük a hozzátáplálást mert kevés volt a tejem, mi avent és tomee tippe varázsitatót vettünk neki, két hétig gyakorolt...azóta egyedül iszik belőle. Most váltottunk pohárra, abból még nehezebben megy, de nagyon ügyes és szorgalmasan gyakorol. Nekünk a tescos nem jött be, nem szerette.
2010. jan. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál.A Tescos miért nem jött be?A többi miben volt jobb?A kettő közül melyiket ajánlod inkább?Egyébként a szoptatásba a csőrös pohár nem zavar be?Bocs,a sok kérdésért:)
2010. jan. 19. 07:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem szerette a tescosat, hiába kérdeztem tőle nem válaszolt... :o))

Az aventesnek vékonyabb a csőre, külön forgatható a fogantyúja, a tommee meg nem levegősen engedi, hanem mintha pohár lenne. Azt hiszem ennyi a különbség. Nálunk nem zavarta meg a szopit, sajnos nemrég fogyott el a tejem a mensi miatt. Most 11hónapos múlt.

2010. jan. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Avent-osat használunk 5 hósan.Szépen meg tudja fogni,és tényleg nem csöpög!
2010. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
5,5 hónapos korától, aventet. még a babylove-t (nuby) próbáltuk, de az alig fért be a szájába. :)
2010. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha bejön,miért ne itathatnád belőle!
2010. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányom 6 hónaposan kezdett kóstolgatni.

Előtte volt cumisüveg, cici, meg pohár. AZtán a cumisüveget el is vettem tőle, lett belőle csőrös pohár is kész.

Azonban azt vettem észre, hogy abból pár hétig nem tudott rendesen inni. Ahogy megtanult majdnem egyedül inni pohárból (mármint kortyol, eltolja a poharat, meg odahúzza magához), úgy tanult meg inni a csőrös pohárból is.

Én úgy csinálom, hogy nappal pohár van, csőröst akkor használunk, ha nem vagyunk otthon (pl.autóban), vagy éjjel, ha szomjas.

Így nappal nincs nyivákolás érte.

2010. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

Ja, Aventes csőrt vettünk.

2010. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!