Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kristálycukor árthat-e a...

A kristálycukor árthat-e a babának vagy nem? Pl. teába? Vagy más cukrot kell még adni neki?

Figyelt kérdés
Apad a tejem és holnapig ki akarom húzni valahogy, akkor megyünk tápszerért a doktor néninehz, amíg vissza nem jön a tejem, addig kiegészítést fog kapni. A cukor valamennyire eltelíti, ugye? Az éjjelt ki kell húznunk valahogy.
2010. jan. 18. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem most volt beteg a babám,rizsnyákot,és fekete teát kellett vele itatnom,tejet nem lehetett,a doki azt mondta,minden dl-be mehet egy kockacukor.Ha csak egy-két lakalomról van szó...lehet.
2010. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, adj neki egy kilós zacskót, csak kibírja...

Jesszus, hogy jut ilyen eszedbe? babáknak nem adunk cukrot!!

2010. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a kórházban a csecsemők cukros vizet kaptak, amíg meg nem indult az anyukák teje...

Persze nem kristály cukrosat, gondolom...

2010. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ÓÓóó még hogy nem adunk cukrot.És ha ezen múlna,hogy a babád ki e szárad,vagy leesik a vércukor szintje,akkor se adnál?A diéta hasmenés közbeni diétához azért kellett a cukor,hogy:

a, megigya a baba a minél több folyadékot,tehát,hogy finomabb legyen neki


b,nehogy leessen a vércukor szintje a koplalástól.



Hát 100-szor inkább a cukor.

2010. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
le lehet szidni..én fiam csak cukorral hajlandó meginni a tejet.18 hós.sztem nem katasztrófa ha napi 2 szer egy kis kanál cukrot kap a tejcibe.és akinek csokit eszik nap mint nap?annak nem lesz baja?vagy a szörptől?
2010. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, szerencsére átvészeltük az éjjelt és ma ír fel a doktor néni tápszert -sajnos, remélem majd visszaáll a tejem.
2010. jan. 19. 09:42
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Teljesen egyetértek, kis mennyiségben nem árt, nem azt mondom hogy tonna számra tömjük vele, de vannak eseek amikor szükség van rá.


Az én kisfiamat műtötték és nem kaphatott semmit, két napig csak teát, akkor abban az esetben nekem is kellett neki adnom cukrot a teába, pedig addig nem kapott.

Most a műtét után ismét megissza cukor nélkül a teát.


Semmi baja sincs!

2010. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!