Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is unja már a hozzátáplálá...

Más is unja már a hozzátáplálás körüli cirkuszt?

Figyelt kérdés
Nem akarok vitát szítani és provokálni,csak kíváncsi vagyok,hogy tényleg mindenki megvárja a 4 hónapot és azt hiszi hogy visszafordíthatatlan kárt csinál ha előbb kezdi?Szeretnék különböző véleményeket hallani.Régen az emberek lisztlevesen meg tejbedarán nőttek fel,többek között én is és semmi bajom.1 hónaposan már kaptam őszibarackot!Persze ez egy kicsit durva a mai világban,de ha belegondoltok fele annyi allergiás gyerek nem volt,mint most,amikor minden "allergizál".Van valaki aki egyetért velem,vagy csak én vagyok maradi?Aki előbb kezdte az mikor és mivel?ŐSZINTÉN!
2010. jan. 18. 20:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Bocsi a off-ért, de az utolsó válaszoló megírná, hogy mik voltak a tejfehérje érzékenység tünetei a babáinál?
2010. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!