Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj az ha 8 hós kisfiam...

Miért baj az ha 8 hós kisfiam egy nap csak 3* szopik, nem kap tápszert sem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Enyém is 3-szor szopizott ilyen idősen, ráadásul az egyik altató cici volt, amikor csak tessék-lássék evett. Mondjuk ő kapott napi egyszer tejpépet. Ki szerint baj?
2010. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta ,hogy baj lenne, gondolom mellette kap már főzeléket, tejpépet és gyümölcsöt is.
2010. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha gyarapszik a súlya, nem stagnál, vagy fogy, akkor szerintem nem baj. Fogadjunk a védőnők szerint baj! Nálunk is "túl okosak" a védőnők! Nálunk közölték, hogy a gyerek feje lapos, mert sokat fekszik hanyatt! Elvittem a dokihoz, és csak nevetett. Bocsi, hogy beleírtam a válaszba a saját, nem idevágó sztorimat, de jelenleg még nagyon a hatása alatt vagyok a történteknek!!

Amúgy az "igény szerinti szoptatás pont erről szól, hogy annyit, és annyiszor szopizzon a baba, amennyit ő kíván. Ezt nem csak a sűrűbb szoptatásnál kell alkalmazni, hanem akkor is, ha kevesebbet eszik, mint a ti esetetekben.!!!

2010. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az enyém 16 honapos,mostani szokása hogy elkezd egyik percrol a masikra eroltetve nevetni,de azt ugy:Dtobbszor csinalja egy nap,es soxor en mar jobban nevetek mint o
2010. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, a védőnő szerint baj. Tejpépet nem kap, nem szereti. Kap főzeléket, gyümölcsöket, gabonákat és iszik házi gyümilevet és vizet is vagy kis teát.


Amúgy 9 kiló felett van a súlya és 75centi.

2010. jan. 18. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Már miért lenne baj??? Én is így etettem, mikor ennyi idősek voltak. Most 1 évesen 2 szopi, nincs mellette tápszer, vagy ilyesmi. Főzelék, gyümölcs van persze, 3 másik étkezéskor,t ehát összesen 5-ször eszik, ebből 2 szopi.
2010. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!