Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írtok olyan helyzeteket,...

Írtok olyan helyzeteket, amikor legszívesebben "megzabálnátok" a babátokat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 14 hónapos,már elég gyakran odajön megsimizni vagy megpuszilni:)

Igaz ezt látja itthon,mert őt is sokszor szeretgetjük:)

Vagy amikor gagyarászik,vagy toporog,hogy gyorsabban szedjem neki az ennivalót....

Én azt mondom a legédesebb kor az 1-2 éves korig tartó,amikor okosodnak,elkezdenek beszélni,tudnak kommunikálni,minden percét élvezem(kivéve azt,hogy fogzáskor nem alszunk hetekig:()

2010. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amikor 5 hós lányom rám néz és teli vigyorral azt mondja nekem,hogy :Teee
2010. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak. Két kislány. Lassan 10hónaposak. Pár hete elkezdtek egymással játszani és szórakoztatják egymást! Amikor ülnek egymással szemben és az egyik jobban kacag mint a másik akkor tündériek. Meg amikor vigyorogva kergetik egymást! Ez az amit csak az ikres anyukák élhetnek meg. Szerintem ez az "ajándékuk" amiért annyi gond van velük. Két kis angyal amikor reggel felkelnek és "beszélgetnek" egymással. Van, hogy 1,5órán keresztül. Ha nézem őket nekem is nevetnem kell :)
2010. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mostanában kezd bújós lenni 8 hósom,előbb odahajtotta a vállamra fejét aztán elkezdte simizni a hajamat.Nagyon édes volt
2010. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jaj, de jók!

Most onnan jött ez a kérdés, hogy alszik a lányom, már rég kiesett a cumija, de még mindig jár a szája :)

Ő 7 hónapos, már ő is bújik, csak közben nem áll le egy percre se, mert hintáztatja a popóját, és mellé cuppog.

2010. jan. 18. 11:58
 6/13 anonim ***** válasza:

pl. mikor bedugja acumiját a pléd alá az ágyra.és utána együtt keressük.most ez a sláger.olyan okos :)

18hós

2010. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

7 hósom van, kislány :)

Amikor nyújtja a kezeit, hogy vegyem fel, aztán a mellkasomra hajtja a fejét,a kezeivel meg átkarol.

Amikor eltart magától jól megnéz, majd elvigyorodik és megsimizi az arcom (néha paskolás)

Amikor utánam mászik és gagyarászik tele torokból, hogy rá figyeljek meghúzkodja a nadrág száram.

Amikor fürcsizik, pucér és a kis husikáját meg tudnám zabálni, és nagyokat kacag.

2010. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Először emelte magát négykézlábra és kitolta a popsiját felém -pucér volt, fürdés előtt épp. Annyira édes volt. (Nem írom mennyi idős volt...) Vagy amikor belepuszilsz a nyakába és heherészve kacag. Ébredéskor a legerősebb a finom illata, semmihez sem hasonlítható. Még egyet írok: van pöttyös labdája, olyan két öklöm nagyságú. Amikor azt próbálja benyomkodni a szájába!
2010. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
amikor nem csak simán a fejét rázza, hanem felemelt ujját rázva komoly pofával mutatja, hogy nem szabad. 13 hós. :)))
2010. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak bátran, írjatok mééééég!
2010. jan. 18. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!