Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a homeopátiás szer,...

Melyik az a homeopátiás szer, amit éjszakai nyugtalanságra adhatok a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
13 hónapos a babám és az utóbbi hetekben katasztrófálisak az éjszakáink! Eddig nagyon jó alvó volt, de mostanában gyakran sírva-ordítva ébred. Nem tudom, mi lehet az oka, nem látom a jelét, hogy jönne a foga (jelenleg 8 fogunk van), melege nincs, nem fázik, nincs tele a pelus, nem éhes, nem szomjas, egyszerűen már ötletem sincs. A Viburcol sajnos nem nagyon vált be, valami más kéne, ami segítene rajta/rajtunk. Előre is köszi a tanácsokat!
2010. jan. 18. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Chamomilla C, CH 12 vagy 15 napi 1x, 2x5 golyó kevés vízben feloldva. Előtte utána, fél óráig ne egyen, igyon, ne használj neki fluoros vagy mentolos, mentás fogkrémet!
2010. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha netán mégis gyanús lesz, hogy fogról van szó, akkor esetleg, végső esetben adj Neki esti lefekvés előtt 2,5 ml Nurofent (nem homeós persze). Max. 2-3 alkalommal, több napig ne add Neki. Hátha segít. Más homeós szerről nem tudok Én sem amúgy (chamomilla, viburcol), ami nyugtalanságra jó.
2010. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

homeós szer, de vagy kérd ki a gyerekorvos/védőnő tanácsát (ha értenek hozzá), vagy homeopata szakemberét, mert be kell állítani az adagolását, saját szakálladra ne kezd adni, mert ez felnőtteknél is használatos szer!:

SEDATIF PC


a Viburcol és egy csomó más szer sem használt a lányomnál, végül ezzel tudott néhány órányi nyugodt pihenéshez jutni mikor 6 foga jött egyszerre és hetek óta úgy élt, mint egy kis zombi.

2010. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!