Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejterméket adhatok...

Milyen tejterméket adhatok (ha egyáltalán adhatok) 7 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Natúr joghurt, túró, sajt lesznek az első tejtermékek. Később tejföl, kefír. A fokozatosságra kissé ügyelni kell a biztonság kedvéért. Én 8 hósan adtam először és nagyon szereti mindegyiket gyümölccsel.
2010. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Akár 2,8 as zsirtartalmu tejet is kaphat, persze forralva, icipici cukorral. Imádni fogja.
2010. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a háziorvos azt mondta, hogy tejterméket csak 8 hónapos kora után adjak a babámnak ( aki most 7 hós múlt ), egy kis túrót, sajtot, natúr joghurtot fogok neki adni, de csak ha már elmúlt 8 hónapos.
2010. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Lányom nagyon szorulásos volt, ezért a dokink javaslatára 7hónapos korában elkezdtük a natúr joghurtot gyümölcsel,általában kétnaponta tízóraira kapta.Először csak a doboz harmadát, majd a felét,és végül egy egészet. Utána majdnem 8hónaposan a túrót és sajtot kapta.
2010. jan. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia, szerintem tejet csak 1éves kora után! 6hónapos kortól van humana gyümölcsös babajoghurt! A fim imádta, nekik való és nagyon eészséges. A sajttal is próbálkozhatsz meg a túróval, esetleg olyan étellel amiben van egy kis tejföl, de a natur joghurtot is kóstoltathatod!
2010. jan. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én majd' 7 hós babámnak adtam már egyszer túrót , illetve kóstoltattam. Szerencsére nem volt semmilyen allergiás reakciója. A héten natúr joghurtot veszek neki - gyümölccsel keverem majd, aztán meglátjuk, beválik-e. (Sajnos a tápszer nem nagyon megy neki, mostanában szinte csak nyammog rajta, a 180 miliről visszaestünk 140 milire, annyi elég neki).
2010. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 18. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!