Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4.5 hosan lehet h a keszulodo...

4.5 hosan lehet h a keszulodo fogai miatt ilyen nyugos?

Figyelt kérdés
Az utobbi 3 napban kezdte.Tepi rettentoen a cicimet.idegbol ragja az oklet meg a jatekait.a hurcokaba kint vagy a kocsiba fel-fel sirogat almabol,ejszaka is kikopi a cumit,sir, beadom es kb 1ora mulva megint.olyan fura a kozerzete egesz nap.vagy meg az oltastol amit egy hete kapott?!
2010. jan. 17. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a foga lehet, mint az oltás. Vegyél valamilyen gélt rá (dologél, dentinox). Rosszat nem teszel, ha bekened vele, de látod, hogy esetleg megnyugszik-e tőle. Akkor biztos a foga volt.

Simán lehet a foga ebben a korban. Az én kisfiam is 4,5 hónapos volt, amikor kibújt az első foga.

Az ínyén nem látsz semmit?

2010. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még ha nem is látsz az ínyén semmit, simán lehet a foga. Nekünk már most elkezdte, 3,5 hónapos. Egész nap eszi az öklét, nyűgös, nyáladzik... Camomilla vulgaris 15CH 3x5 golyócskát pici vízben feloldva adhatsz neki, bár a homeopátiás szerekből alkati szert kell választani, de a tünetei alapvetően azok, amik nekünk is, így ez a szer megfelelő. Ha éjszaka felsír, felsikít, akkor Panadol Baby epres löttyöt adhatsz neki lefekvés előtt. Én most bevetettem, mert eszméletlen "gyagyás" volt ma. Eddig éjszaka nem voltak gondjaink, de ma különösen nyűgös volt, és ahogy az ujjammal az ínyét megnéztem, azonnal a kezemet harapdálta.

Banyuci

2010. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az inye ugyanolyan mint 1-2 honapja.Az en kezemet is imadja.de eddig lefekveskor 3x4x kellett csak beadni a cumit,most 15-20x es kozben ordit.sokkal nyugosebb.mar karacsony ota hozzataplalunk a d.no javaslatara,mert nem nagyon hizik.de teljesen mas sztem mikor vmi uj kajatol sirdogal,akkor is csak este kb fel orat.szoval mar sztem is csak a foga lehet.
2010. jan. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!