Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mit adhatok a 4...

Szerintetek mit adhatok a 4 hós kisfiamnak a fogzás okozta napi nyűglődésre ami napközben hatásos?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

A homeopátiás készítményeknél fontos, hogy alkati szert találjatok. De szerintem a Camomilla vulgaris 15CH megfelelő szer a napközbeni "gyagyaságra", mi is azt használjuk időnként.

Banyuci

2010. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen dózisban? Vannak a szedésével kapcsolatos tudnivalók???
2010. jan. 17. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kezdő vagyok a homeosok terén, de van egy oldal, ahol minden kérdésre válaszolnak dokik ezzel kapcsolatban.Csak azért mondom, hátha később segíthet. homeopatia.info.hu

2010. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia a chamomillát naponta 5*1 golyó,van még a dentinox gél de az csak napi 3* és a viburcol kup.üdv egy 3 hós fogzó pici fiu anyukája
2010. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Dentinox gél vált be, de tényleg max 3-szor lehet kenni vele az ínyét naponta. Hasonló a Dologél, de az csak gyógynövényeket tartalmaz, ( a Dentinox lidokainkt is), ezért azt naponta többször is lehet használni.
2010. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, h nem a kérdésedre válaszolok, de le tudnád írni a tüneteiteket? Mert az én fiam is 4 hós és nagy a gyanum, h nálunk is készülődik a fogacska kifelé...
2010. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fogzás tünetei lehetnek a következők: eszi egész nap az öklét, nyáladzik, nyűgös, megy a hasa, túl sok a széklete, lázas, bármit a kezébe adsz, rögtön rágja, álmatlan, sokszor felkel éjszaka, és ha felsír, magas hangon teszi, mintha sikítana. Ezek bármelyike, inkább együttes felmerülése esetén tuti a fogzás. Ez azonban eltarthat hónapokig is. Ja, és már akkor is bántja a picit, amikor az ínyén még nem látsz és nem érzel semmit.

Egyébként a Camomillából naponta nem 5x1 golyó, hanem alkalmanként 5 golyót kell feloldani egy kis vízben, és azt megitatni vele. Naponta 3 alkalommal adhatsz neki belőle, előtte és utána 20 percig se inni, se enni ne kapjon.

Banyuci

2010. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!