Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudnék szerezni lázfigy...

Honnan tudnék szerezni lázfigyelő lapocskát?

Figyelt kérdés
A kórházban kaptunk a felicitas csomagban. Én nagyon szerettem használni, de már nem ragad a ragasztója.
2010. jan. 17. 02:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, rajta van a forgalmazó weboldala, én írtam nekik e-mailt, és ingyen küldtek pár daraot postán!
2010. jan. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Légyszi írjátok ki a forgalmazót ide is! köszi

2010. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

www.reklamtargyellato.hu


Írjatok valamelyik cégreferensnek e-mailt!

[link]

2010. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi gyógyszertárban vettük.Erre gondolsz (én nem kaptam ingyen mintát):öntapadós gyermek lázmérő.A hóna alá kell ragasztani.Traxit a márkája.Forgalmazó:Extramed Bt, Nyíregyháza.

2010. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a HASZNOS válaszokat!:))
2010. jan. 17. 23:16
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
nem elég megbízható!!!!
2010. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintetek megbízható? Én is kaptam a csomagban, ki is próbáltam amikor melegnek éreztem a gyereket. És majd infarktust kaptam, mert egyből 38-at mutatott. Rohantam, hogy a fenekébe dugjam a lázmérőt és ott csak 37 volt. Erre megnéztem a ragasztósat, akkor az is 37-et mutatott. Aztán később megint 38-at és akkor rájöttem, hogy ha a gyerek be van öltöztetve, akkor többet mutat. Ha levetkőztetem, hogy megnézzem a lázmérőt és eltelik egy kis idő, akkor lejjebb megy. Nagyon mérges voltam ,hogy így megijesztett. Már majdnem hívtam a dokit, mert még csak 3 hetes volt a babám.
2010. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem megbízható. Az én babámon csak akkor "jelzett", ha valóban láza volt.
2010. jan. 29. 21:36
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Írtam a reklámtárgyellátónak és a Felicitasnak is. Mindkét helyről küldtek 2-2 db-ot. Most el vagyok látva egy darabig.:)

2010. febr. 26. 12:47
 10/12 Lágler Tímea válasza:
Sziasztok! Nem tudom, hogy valakinek aktuális-e még az infó. Mi is a kórházi csomaggal kaptuk a lázfigyelőt, és nekünk is nagyon bevált a kisfiunknál. Mivel én sem találtam sehol, írtam a Felicitasnak, ők küldtek kettőt ajándékba, de azóta sajnos az is elfogyott. De a napokban találtam egy oldalt, ahol árulnak ilyen lázfigyelő matricákat. Már rendeltem is tőlük. Teljesen oké! www.happyant.hu
2011. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!