Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák! Tényleg a...

Kisfiús anyukák! Tényleg a fiúk nagyon anyásak?

Figyelt kérdés
A 18 heti ultrahangon 100 %-ra mondták, hogy fiam lesz. Természetesen nagyon örülök Neki, csak kicsit fura, mert a családban csak lányok vannak és nem tudom milyen lehet egy fiú babával/gyermekkel. Inkább anyás vagy apás? Vagy ez is változó?
2010. jan. 16. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is anyásak, az unokaöcsèm is, a fiam meg pláne:) konkrétan igy egy évesen, odabujik, ölel, rámhajol, beleül az ölembe. Apját is imádja, de ezt nálam tudja fokozni:) imád karban lenni, ez azért igy 10 kg felett már annyira nem vicces:(, vagyis mikor mosogatok és a gatyámba kapaszkodik, jajj...nagyon tudnak szeretni,semmihez sem fogható érzés, mennyire fogod őt szeretni és ő téged, ugy ahogy vagy, feltétel nélkül.
2010. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Keresztfiam rettenetesen anyás. Mindig bújik az anyukájához, rajta lóg, mint egy kis "majom" :)))). A testvérem állandóan mondja, hogy köztük nagyon szoros érzelmi szálak vannak. Van egy idősebb lánya, ő nem annyira anyás, sőt.

Gratulálok a kisbabához! Jó egészséget és sok örömet kívánok!

11 hetes km (én is kisfiút szeretnék :) )

2010. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítve az előzőhöz: a testvérem kisfia már 6 éves elmúlott. :)))

a 11 hetes km

2010. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

az én fiam 1 éves imádja az apját, de csak velem alszik el nálam eszik "rendesen" (ez egy kicsit túlzás, mert botrány amit evés közben művel)...

de nagyon anyás ha valami baj van csak én nálam a jó ha elmegyek otthonról még ő alszik és pl. a mama vigyáz rá nincs semmi gond, na de mikor megjövök egész nap nem lehet levakarni rólam még le sem tehetem mert elkezd sírni :)

nagyon jó érzés hogy ennyire ragaszkodik, persze néha fárasztó is.

Imádom amikor puszil meg bújik, a környezetünkben mindenkinek ad puszit ez nem csak az én kiváltságom de akkor is jó érzés.

Büszke vagyok mikor valakinek mondhatom hogy a "KISFIAM" ezt és ezt csinálja.

te is büszke leszel rá hidd el!!!

2010. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmék fia apás, az én lányom meg anyás. Általában a fiúk anyásabbak, a lányok apásabbak, de vannak kivételek :o)
2010. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 22 hónapos, igazi vagány, belevaló kis pasi. :) Nem kifejezetten bújós, sőt, társaságban nagyon is határozott, és önálló. Ellenben esténként, meg amikor otthon vagyunk, akkor jön, kedveskedik. A puszit csak akkor engedi, ha neki kedve van hozzá, és ugyanez igaz az ölelésekre is.


Az viszont igaz, hogy esténként szüksége van rám is elalváskor, olyankor csak Apa nem elegendő neki. Viszont az is igaz, hogy ha Apa nincs a szobában, akkor meg őt hiányolja... :)


Emellett nagyon szereti a Nagyit is, van, hogy közli, hogy át akar hozzá menni, és olyankor hiába vagyunk ott vele, nem érdekeljük őt, csak a Nagyi kell neki... (A Nagyi a mellettünk lévő lakásban lakik.)


Hozzám talán többet bújik, mint Apához, de Apára ugyanúgy szüksége van. Vele nagyokat szoktak sétálni, meg szerelnek, fúrnak-faragnak. Nem jelenteném ki konkrétan, hogy anyás. Az egész családját szereti, mindenkire szüksége van.

2010. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig anyás voltam. (Anyuka vagyok)

A fiam mindenkivel elvan, Apjával ugyanúgy mint velem, nem mondanám hogy kifejezetten anyás.

2010. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon jókat írtatok!
2010. jan. 16. 16:27
 9/11 anonim ***** válasza:

az enyem 10 hós. ha egyedul megyek alahova hallom, hogy jajjdeanyás. aztán ha apa is ottvan, akkor csak apa :D

igazabol szerintem valtozo :))

gratulalok

2010. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a szomszédban van egy 1 éves kisfiú, boldog, kiegyensúlyozott baba, mindene megvan és simán "elengedi" az anyját mondjuk vásárolni, vagy csak ki a teraszra beszélgetni. Kisebbik lányom is 1 éves, kimondottan nyugodt baba, de ha kilépek a házból, akkor egyből eltörik a mécses. Házon belül eltűnhetek mondjuk amíg ő játszik, addig simán hagy főzni, de ha azt látja, hogy cipőt húzok és megyek,akkor vége a dalnak. Apjával ezt nem csinálja. NAgyobbik lányomnál nem volt ilyen probléma, ő inkább úgy 2 éves kora után viselte nehezebben ha elmentem.
2010. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!