Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől savanyú szagú 8 hetes...

Mitől savanyú szagú 8 hetes babám trotykója?

Figyelt kérdés

Csak anyatejes, illetve teát szoktunk neki adni, de alig iszik belőle max 20-30 ml/nap (édeskömény, kis kamilla, ánizsmagból)

Vasárnap volt kaki, aztán tegnap, tehát a 4. napon, már az is savanyú szagú volt, meg ma kétszer, fürcsi előtt meg után. Nem hittem el a páromnak, hogy milyen büdi, és tényleg. Sárga, krémes, kicsit nyúlós állagú és rengeteg.

Én örültem neki, hogy kijött, mert mostanában nagyon szenved a pukikkal. De mitől ilyen?

Itt azt olvastam, lehet a fogzástól, de neki még nem nő.

Köszi a válaszokat! Doktornőt csak hétfőn tudom hívni, remélem ezért nem érdemes ügyeletet kihívni hétvégén...

Van étvágya, eszik rendesen, bár mostanában az a módi, hogy egy idő után nyűglődik, húzogatja a cicit, pedig jön belőle. Lehet ezzel is összefüggés?


2010. jan. 15. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A tejcitől szerintem.Az enyémnek is volt olyan,hogy csuda:)
2010. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamillateába kis cukor. nekünk ez segített beindítani az emésztést. Felforralod a vizet, 2-3dl kb, bele 1-2 kávéskanál cukor, tovább forralod még egy kicsit. 1 evőkanálnyi kamillavirágzatot leöntöd vele és 2 perc után műanyag szűrőn átszűröd. Ezt itasd vele 2 étkezés között.
2010. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes babánál teljesen normális, ha csak többnaponta kakilnak. A széklet szaga általában savanykás az erjedt tejtől. Ez a normális. A mennyiség miatt se ess pánikba, 4 nap után ki kellett jönnie.. Az enyém is 4-5 naponta kakilt, olyankor mindig fürdetni kellett, mert szinte nyakig kakis lett :)))
2010. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!