Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hós fiam mér nem tűri a...

20 hós fiam mér nem tűri a lázmérést a popójában. Nektek milyen hőmérő vált be (tipus, márka?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs kéznél a lázmérőm...de nekem olyan van, amivel a fülben is meg lehet mérni. ez bevált.
2010. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pontosan azért, amiért mi magunknak sem szeretnénk ott mérni..
2010. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már 16 hónaposan a karjában mértem, azt az 1 percet kibírta, addig nézte a mesét.
2010. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van fülhőmérőnk is,mert nálunk ugyanez a probléma.amíg pici volt addig semmi gond nem volt a hagyományos méréssel.A fülhőmérőnk Braun,és én nagyon szeretem.
2010. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 évesen kisfiam lázát már a hóna alatt mértem.Digitális mérővel,mert a popsijába nem engedte bedugni.Lefoglaltam közben és kíméletes volt neki is.Szerintem mérd neki te is ott.
2010. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van homlok lazmero, csak minden gyogyszertarba lehet kapni!
2010. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is fülben használatosat vettünk,nagyon szeretem, nem kell éjszaka vetkőztetni, egy másodperc az egész, még álmában is meg tudom mérni. Nem tudom most megmondani a márkáját, de bármelyik gyógyszertárban lehet kapni. Ahol nem ott meg rendelnek neked.
2010. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!