Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok 10 és fél hós...

Mit adhatok 10 és fél hós babámnak? Mi az amit nem ehet és meddig?

Figyelt kérdés

Pl: túró rudit csoki nélkül, petit danone-t vagy ilyesmit amiben nincs tartósítószer?

Azt tudom, hogy tejet, mézet 1 éves koráig nem kaphat és persze a cukorral és fűszerekkel is óvatosan kell bánni, de mire figyeljek még oda? Ti mit adtok tízóraira, uzsonnára?


2010. jan. 15. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
az én ennyi idősöm kipattog a tejes dolgoktól, így azokat hagyom, nem adok neki fűszereset és tojásosat, így szinte sosem eszi amit mi. Tízóraira gyümit kap keksszel, vagy banánt, délután tejpépet, reggel szopi, majd tápszer egy keksszel, este is szopi és tápszer. sajna fogy a tejcsi
2010. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom is 10 és fél hónapos, túró rudit adtam már csoki nélkül, evett már krémtúrót, joghurtot is. Nekem azt mondta a védőnő inkább sima joghurtot adjak és abba tegyek gyümit. Nálunk reggel szopi van, utána tízóraira gyümölcs, ebéd főzelék, uzsonna tejpép vacsira megint szopizik. Mézet én két éves korig tudom, hogy nem lehet.Tojásfehérjét se ehetnek, csak a sárgáját. Elég hosszú a lista, hogy mit ehetnek már és mit nem, vannak babás oldalak, ahol szupin le van írva minden.Keress rá a neten.
2010. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!