Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A krumplihoz minden megy?

A krumplihoz minden megy?

Figyelt kérdés
Eddig kóstolt almát,barackot,meggyet,sütötököt,répát. Most jön majd a krumpli. A krumplihoz ezeket a gyümölcsöket is tehetem? Meggyet is? Ezeket nyersen? És ezet mindet variálhatom? Pl krumpli-alma-s.tök? Meggy-krumpli-répa? stb.
2010. jan. 15. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, bármihez adhatod a krumplit. Amikor már a zöldségek mennek, a krumpli lehet az alap, ahhoz adod a másik zöldséget, a krumpli sűríti a főzeléket. Mondjuk sütőtökhöz nem adnám, az magában is elég sűrű, sok keményítőt tartalmaz. Ja! és én a zöldséget nem keverném gyümölccsel. Tehát nem adnék meggyet répával. De ha a baba nem akarja enni a zöldségeket, szokták úgy csinálni, hogy a kedvelt gyümölcshöz adnak először kevesebb, majd egyre több zöldséget. Innen tudsz ötleteket meríteni: [link]
2010. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én a meggyel nem tenném össze.

Krumplit inkább zöldségekkel (répa, cékla, brokkoli, spenót, sóska, stb) vagy kivétel az alma.

Igazából olyanokat érdemes összekeverni, amit te magad is megennél.

2010. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak úgy variálnám,ahogy én is megenném.De ha ragaszkodsz hozzá,variáld,ahogy akarod.
2010. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pedig meggyel is finom a krumpli és ajánlott is! én is imádom a hús-krumplipüré-meggyszószos ebédet!!!
2010. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!