Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg jó étvágynövelő?

Tényleg jó étvágynövelő?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz volt a kisfiam étvágya ,olyannyira hogy 163 gr egy bébiétel és annyi elég volt neki ,no meg tápot reggel este 150 ml !

Kicsit aggódtam és a dokinénihez elmentünk és Maltofert irt fel meg Folsavat!!

Szeretném tudni mit gondoltok róla ugy értem másnak is volt ilyen jellegü problémája amire ezeket kapott?És nem készítheti ki a gyomrát?A következő képpen adagoljuk kezdés 2x4 csepp ,majd növelni 2x5, 2x6,stb egészen 2x10 cseppre jó ez igy tényleg?

Nem lesz sok?

Elég ez igy?

Ja meg napi 1/2 folsav!És a legfontossabb nagyon jó étvágya van szinte zabál!!!

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is


2010. jan. 14. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

igen,mi is használtuk. az égvilágon semmit sem használt.

nem lesz tőle semmi baja, kövesd az orvos utasítását.

2010. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is folyton azon aggódom,hogy jó dózisban írták e fel nekünk,nem lesz e sok,de hidd el,hogy tudják az orvosok,hogy mennyit szabad,és mit.Ha pedig jó étvágyú,akkor nincs gond.
2010. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vérvizsgálat nélkül írta fel az orvos? Amikor a babám étvágytalan lett (inkább úgy mondom, hogy nem akart enni semmit, de tényleg semmit) akkor én is arra gyanakodtam, vashiányos. De az orvos azt mondta, maltofert majd csak akkor ír fel, ha voltunk vérvételen. Ott ki is derült, hogy vashiánya ugyan nincs, de vérszegény. Így mégis felírta, de nagyon fájt tőle a hasa. Ehelyett béres cseppet javasolt, attól meg rögtön megjött az étvágy,azóta minden rendben is van.
2010. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem kért vérvizsgálatot örültem is!!

Nem szerettem volna hogy agyon szurkálják.

De egy hete adom neki és abszolut semmi baja nincs ,nem fáj a pocija sem.

Tehát nagyon örülök hogy bevált!

Széklete is normális !!

2010. jan. 15. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!