Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek elhúzódott a...

Anyukák, akiknek elhúzódott a vajúdás: Hogy alszik babátok? Jó vagy rossz alvónak mondanátok?

Figyelt kérdés

Azért vagyok kíváncsi, mert babám rossz alvó. Kiskorától kezdve. Volt egy nyugisabb időszak, de az csak 2 hónapig ha tartott.

Nemrég olvastam vhol, hogy vannak babák, akiket vmilyen trauma ért szülés közben, ezért nem tudnak aludni.

Nekem a vajúdás 12 órát tartott. Ezalatt az idő alatt, egy csomószor megrázták a hasam, és mondogatták babámnak, hogy most már nem alhatsz. Lehet ez az ok, ami miatt nem alszik?


2010. jan. 14. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 15 órát szenvedtem, és a lányom kitudná aludni a krumplit a földből!Újszülött korától kezdve!
2010. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 hos koraig nagyon jo alvo volt azota szornyu, 12 orat vajudtam.
2010. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13 órát vajúdtam.A kislányom már 14 hónapos és nagyon jó alvó,nyugodt baba/újszülött korától/:)
2010. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 óra vajúdás, elhúzódó kitolás, vákuum, 4-es apgar, aztán egy tündéri, nyugodt, 6 hetesen már éjszakát átalvós, mosolygós, kedves, boldog baba lett. nagyon féltünk, de ma már nem. 10 hónapos. sokat olvastam utána, és tényleg lehet összefüggés, de nem minden esetben, és erre az én babám az élő példa.
2010. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21 órát vajúdtam,a lányom nagyon jó alvó.
2010. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20 órát vajúdtam....

A lányom egész eddíg rosszul aludt.Most kezd alakulni.23 hónapos.

2010. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A nagyobbik lányommal 16 órát szenvedtünk,még 3évesen is kétszer kelt éjszaka,nappal nem aludt. picinek meg csak orditott napokat,meg éjszakákat. a kisfiam 21 ora elteltével bujt ki,ő is rossz alvó,van hogy éjszaka csak 3orát pihenünk. a kisebbik lányom könnyen megszülettett és ő a tipikus áldott jó baba volt, már 7 éves de még mindig alszik délután)
2010. jan. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!