Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket ehet egy 11 hónapos...

Miket ehet egy 11 hónapos baba? És miket nem?

Figyelt kérdés
Én már naggyából az összes ételből amit magunknak főzök adok belőle (sült húsok,főzelékek,levesek,stb) kivéve ami csípős. De nem fűszerezem meg annyira inkább magunknak utánna sózom. Baj az hogy már mindent adok neki?
2010. jan. 14. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen idősen már az én gyerekeim is azt ették,amit mi.Ez csak a legújabb divatot követők szerint baj.Sőt én már 2-3 hónaposan tehéntejet is adtam pl.nekik.Mind egészséges,semmire nem allergiásak,és nem is szoktak betegek lenni.Egészségesebb lesz a tied is,ha nem tápszeren meg egyéb gyári kaján neveled.
2010. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Azért tejet még ne adj neki-az allergia nem csak pár évesen jöhet ki rajta.Az apró magvas gyümikkel/málna,kivi/ ilyesmivel kell még óvatos lenni.
2010. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amit nem ehet: tehéntej, bab, sárgaborsó, apró magvas gyümölcsök, déligyümölcsök(banán igen), füstölt dolgok (kolbász, májas), nyers paradicsom, nyers sárgarépa.

én az enyémnek lencsét és borsót héjával is csak 1 évesen adtam.

2010. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!