Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is eszik még 1 éves...

Másnak is eszik még 1 éves gyereke sokszor üveges bébi ételt ebédre, vacsorára?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk pont ma kapott ebédre üvegest, mert magunknak pizzát sütöttem, és kicsit száraz lett, azt ő nem tudja elrágni. Úgyhogy felbontottam egy vegyes zöldséget csirkehusival, picit utánasóztam, (mert amúgy nem eszi meg), és ő azt ette, mi a pizzát. (13 hónapos, 8 foggal).
2010. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szinte mindennap azt kap még, mert nem mindig készül el az ebéd addigra mire ő megéhezne, meg van amit nem is eszik meg hiába főzők úgy hogy ő is ehesse...
2010. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az én fiam is 13 hós lesz, 7 foggal.

Kicsit válogatós, így én többször adok neki még bébi ételt.

Ma is olyat evett mint a te gyereked. :))

2010. jan. 14. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:
igen nekem is a kislányom ő 11-hós. mert sokszor van olyan kaja amit nem ehet vagy nem eszi meg és akkor üvegeset adok neki szerintem semmi baj nincs ezzel,csak az hogy kicsit drága:)
2010. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen,ma vadast evett.mert ma olyan étel volt amit ő még nem ehet.de ilyen már csak nagyon ritkán van.
2010. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos kisfiam is eszik üveges bébiételt elég sokszor, mert nem mindent főzök, amit már ehet. Például spenót, tök, sütőtök. Mindig van itthon néhány vegyes zöldséges, húsos bébiétel, jól jön, ha épp nincs kész még a kaja. Egyébként azt is nagyon szereti, amit mi eszünk.
2010. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:) Első vagyok. Szóval a kérdésre bővebben válaszolva: Általában azt eszi amit mi, igyekszem "puha" kajákat csinálni (főzelékek, rakott akármik rizzsel, stb.), de ha nem olyan van, akkor üveges.. Ez kb. egy héten 3-7 alkalom általában. Néha vacsira hideget eszünk (szendvicset, majonézes salátát husival, kenyérrel, azokból ő is eszik rendesen).
2010. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nemhogy 1 éves, hanem 16 hónapos a babám, és egy héten többször is eszik üvegeset, néha gyümölcsöset is.

nincs ezzel semmi gond.

2010. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!Igen,az én kisfiam is ebédre eszi az üvegeset.Változatos,ami pedig a legfontosabb,hogy a főztömből mostanában kezdett el eszegetni,de még nem teljes adagokat,sajnos.Korábban mindig naponta,frissen főztem neki,aztán egyszer csak nem akarta megenni,így kénytelen voltam az üveges ételek után nyúlni.

Vacsira egyre többször a mi kajánkból kér,nagyon örülök neki!:)

2010. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!