Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babátoknak milyen...

15 hónapos babátoknak milyen idegölő szokásia vannak?

Figyelt kérdés
Az enyém felmászik a konyhaasztalra,a macskákat a farkuknál fogva húzza a földön,bemászik az ágy alá,kimászik a rácsos ágyából fölülről és mindent ellop ami neki ártalmas lehet,de még sorolhatnám. Nagyon érdekel,hogy ebben a korban még miminden rosszaságra lehet számítani? Hogyan kezelitek? Rácsaptok a kezére?
2010. jan. 14. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Állandóan kikapcsolja a számítógépet, kipakol a szekrényből,mindent amit elér azt lehúzza ,ledobja ,széttöri! A mostani új dolog az,hogy megfogja a távirányítót és addig üti a földhöz még ki nem esik az elem! Nem ütök rá csak nyomatékosan mondom neki,hogy nem! Ekkor befejezi, kicsi sírással de kb.1 óra múlva megint folytatja! 15 hónapos lányka.
2010. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem,hogy ha haragszik rám akkor, felkéredszkedik csak azért,hogy lecsapjon.
2010. jan. 14. 12:31
 3/12 anonim ***** válasza:

Amiket előttem is felsoroltak, számítógép, tv kikapcsolása,de számomra a legidegölőbb az, hogy mindenhova felmászik, és rettegek, hogy leesik. Valamint a virágföld cserépből való kiszórása, legjobb akkor, amikor közvetlen porszívózás után csinálja.


Próbálom elmondani neki, de nem nagyon használ, kezére nem csapok, egyszer próbáltam és kiröhögött.

2010. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Detto mint az elöttem szólók,nekem kislányom van és ennek ellenére nagyon verekedős ,amikor kimegyünk sétálni mindig elszalad,számitogép,tv,gáztüzhelyen a lámpát bekapcsolja,ellop -eldug mindent(írányítóket ,telefonokat,csokit)

Most jó szokása ,hogy a cumisüveget locsolja a járólapon és a szőnyegbe is beleken mindent.

Ha rászólók vagy megfogom és arrébb teszem(ágyról leveszem,hogy ne essen le)akkor egyből jön a hiszti földhöz vágja magát és ordít.

A kezére ha rácsapok akkor kinevet és 10perc után azért is csinálja tovább.

Vagy oda bujik hozzám és vagy megharapja a lábamat vagy elkezd ütögetni meg csípni...Hát nem egyszerü ebben a kórba velük,de ennek ellenére is imádom a kis szarosomat.

2010. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan már betöltötte a 16. hónapot, de ő is hasonlóan tudja az idegeimet tépni. :) Az, hogy asztalra mászik, már nem elég, ott elkezd forogni, futkározni, engem meg a szívbaj kerülget, ha leveszem vagy visszamászik, vagy ordít. A fotelbe is felmászik, onnan pedig a lakkozott fa karfára... A távirányítót, órát szintén földhöz vágja, hogy kiessen az elem, amit előszeretettel vesz a szájába keresztben, nem győzöm eldugni őket. A kutya ivóvizében pancsol állandóan. LCD tévénk van, annak a képernyőjét is előszeretettel püfölgeti. Apja megtanította neki, hogy számítógéphez nem nyúlunk, odamegy, mutatja a kis ujjával, hogy nem szabad, de ha olyan kedve van, azért elkezdi nyomogatni. Egérrel rendszerint elszalad és eldobja. Ha a fogát mosnám az ujjammal, iszonyatosan ráharap. Ilyenkor már elkezdtem, hogy a szájára csapok... mostmár előre nevet ahogy nyúlok a szájába, ráharap egy nagyot és már húzza a kis orrát, szemét, várja a "pofont". Hát, kb. ennyit érek el nála a testi fenyítéssel... de nem is vagyok híve az ütésnek. Kutyatápot szétszórja a szőnyegen. Öltözés-vetkőzés mizériáról nem is beszélek, gondolom ez mindenkinél ismerős. :)
2010. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hetfon toltotte a 16.honapot, kisfiu. A TV-t o is ki-bekapcsolja, az egeret, billentyuzetet veri, a viragokat tepi, a viragfoldet kiszedegeti, neha megkostolja; felmaszik a kanapera, onnan az iroasztalra, a lampat kapcsolgatja; mindent lever az etetoszekebol, kipakol a szekrenyekbol, kilocsolja az uvegjebol a vizet; kopkod; lefejel, karmol, huzza a hajunkat; oltoztetest, pelenkazast nem turi; ejjel addig nem alszik el, amig az apjaval ki nem hancurozzak, harcoljak magukat; "nem szabadra" azert is azt csinalja; vitrinuveget, Tv kepernyot osszefogdossa, ha a jatekai elpakolom azert is szetszorja oket, ha vendegsegbe vagyunk ott is mindent kipakolna; stb. Nagyon makacs, akaratos, ha nem ugy van ahogy o akarja akor verekszik vagy ordit. Mindezek ellenere neha olyan tud lenni mint egy kisangyal, imadom Ot!!!
2010. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt ifelejtettem, hogy az a legidegesitobb, amikor valahogy bejut a furdoszobaba es elkezdi a wc papirt apro darabokra tepdelni, azt beledobja a wc-be es neha utananyul es pancsolna a wc vizeben:))).
2010. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
lassan 16 hónapos lányom mindent csinál,amit az előttem szólók írtak.Számítógép ki-be kapcsolása,mindenre felmászás,hiszti 1000-el,ha nem ugy van valami,ahogy akarja a kisasszony,képes nem levegőt venni,távirányító gombokat akarja kiszedni,verekszik csak ugy a hecc kedvéért,hogy utána megpuszilhassa a bibit.Az utcán rittig ellenkező irányba megy,ha mondom,hogy anya elmegy,szia,akkor elkezd visítani,és kiabálja,hogy elmegy,elmegy,az emberek meg csak néznek.Ha mondom,hogy fogja meg a kezem,míg átmegyünk az úton,akkor levágja magát a földre,hogy bibi,ha sietek,és babakocsiba teszem,körülnéz,hogy lát-e valakit,ha van közönség,akkor visítja,hogy bibi,bibi,áúúúúúúú,az emberek meg tudják elképzelni,hogy mit csinálok vele.Mindent eldug.Kulcsot,telefont,távirányítót.Ha haragszik rám,kiszórja az összes pelenkát a földre,felveszi a puffogós arcot,keresztül megy rajtuk,és távozik a helyszínről.Meg még sorolhatnám.De mindezek ellenére,nagyon édes,tündéri.Állandóan puszilgat,szeretget,bújik hozzám,sokszor azt mondják,hogy ha tehetné visszabújna belém.Úgy alszik,hogy öleli a nyakam.Rettentően imádom.Életemet adnám érte.Csak most egy ilyen időszakuk van.Szerintem lesznek még ennél elevenebbek is.Minden jót
2010. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mi még csak egy évesek vagyunk,de ugyanazok a mániái,felmászik a fotelbe,és ott ugrál,wc-be pancsol ha véletlen bejut.minden ruháját amit fürdéskor le szed magáról azt kidobja a kukába,minden kicsi résbe befészkeli magát,a cipős szekrényt rendszerint kipakolja,aztán mivel belecsimpaszkodik,jol magára rántja é még sorolhatnám.remélem ez 15 hós korára elmúlik nemhogy még fokozódni fog.
2010. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18 hónapos fiú,kedvenc szórakozása hogy mindent beáztat a wc be kádba.cipőtől kezdve a távirányítóig. a felosórongy a menő,azt áztatás után kiveszi és csurom vizesen végigcipeli mindenhol ha nem látom.és persze társul hozzá amit már előttem leírtatok.
2010. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!