Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összezavarhatja a babát, ha...

Összezavarhatja a babát, ha tükörbe nézünk, úgy hogy az én tükörképemet is látja?

Figyelt kérdés
Az előszobában van egy nagy tükör és mindig görbül lefelé a szája, ha véletlenül előtte elmegyünk, és az én tükörképemet is meglátja. Kipróbáltam, hogy csak egyedül raktam elé, de akkor nem volt baja. Arra gondoltam, hogy nem érti, hogy most hol is vagyok. Létezhet ez?
2010. jan. 14. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

édesbogárka:))))

mennyi idős? ha kicsi, akkor lehet:)))

az enyém 16 hónapos, és mostanában már mutatja a tükörben, hogyha kérdezem, hogy hol van anya, vagy hol van a baba, szóval őt már nem zavarja.

2010. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még csak 4 hónapos!!
2010. jan. 14. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nagyon szeret a tükörben bohóckodni. 6 hónapos és a kezemben tartva játszunk előtte, mindig mosolyog rajta. Ahogy észrevesz a tükörben már vigyorog. Úgy látszik ez is változó. Szerintem tényleg összezavarhatta, hogy kettő van belőled:-) Próbálj te is játszani vele előtte, hátha megbékül vele:-) Amúgy meg szerintem idővel magától is elmúlna.
2010. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam (11 hónapos) is ha meglát a tükörben, néz, aztán rám néz csodálkozva már jó ideje. Nekünk is az előszobában van egy nagy tükrünk. Hát igen, biztos nem értik, de idővel majd összeáll a kép :-)
2010. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!