Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS otthoni munkát keresek!...

SOS otthoni munkát keresek! Van ilyen?

Figyelt kérdés
Tudom már ezren kérdezték ezt, de nekem tényleg jól jönne valami hasznos tipp, aki tud segítsen. Csak az írjon aki tud valamit. Köszi előre is.
2010. jan. 13. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Barátnőm itt talált magának, de jól nézz körül és csak leinformálható,pénz küldése nélküli melót fogadj el.

Nekem nem sikerült sajnos, most még keresek én is.

2010. jan. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Mi a lyoness-t kezdtük el csinálni, azaz oda regisztráltunk és már jött vissza egy csomó pénz. (törzsvásárlói rendszer-de nem a befizetős amwayes átverősdi!!!! Olyan mint egy smart kártya csak nem pontokat kapsz rá hanem pénzt). Mindent ott veszünk (gyógyszertár, pelenka, élelmiszer, bútor...) és a vásárlás után kapunk vissza pénzt. De van egy üzleti része is, azt is csináljuk.

Ha esetleg ez érdekel bővebben,küldj egy email-t.

Nekünk bevált így a 8 hónapos babánk mellett egy kis keresetkiegészítésként!

2010. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!