Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek a biliztetést?...

Mikor kezdtétek a biliztetést? Mivel fertőtlenítitek a kádat, illetve meddig csináltátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz 1 éves februárban, úgy gondoltam, hogy nyáron megpróbálkozunk a bili használatával. A másik kérdéshez pedig, a mosógép csöve a kádba megy.
2010. jan. 13. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyáron még korai lenne a leszoktatás.Próbálkozhatsz,de ne erőltesd.

A kádat mindig ecettel tisztítom.

2010. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom erőltetni a bilit, csak majd ismerkednénk vele, maximum jó lesz játszani:)
2010. jan. 13. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ismertesd a bilivel,de játszani ne hagyd vele mert akkor nem fog bele csinálni! A kádat domestossal fertőtlenítem ,de csak mosás után nem minden nap!
2010. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én másfél évesen kezdtem és nagyoooooon hamar leszokott a pelusról:-) viszont játszani szerintem se hagyd vele.

A kádat én is domesztoszal tisztítom hetente 2-szer és minden fürdés előtt Dr.proper fürdő-tisztítóval kisikálom!

2010. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

OFf lesz, kedves előző, hogy csináltad, h annyira hamar leszokott a pelusról? Bilink van, ráül ruhástul, és "könyvet olvas", de ha meztelenül akarom rátenni, visít. Egyszer pisilt, igaz a bili mellé, mert felpattant róla.

Egy darabig szárazon ébredt reggel, ezért próbálkoztunk, de két hete kakisan, pisisen ébred.

17 hónapos (pont ma:)

2010. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy csináltam hogy naponta 3-szor, általában evés után ráültettem a bilire és játszottunk egy kicsit! Amikor először belepisilt(jegyzem véletlenül) Nagyon nagyon megdicsértem:-) és leszáltunk a biliről és együtt kivittük a wc-be, elmostuk a bilit, kezetmostunk stb...

Ez nagyon tetszett neki, és máskor is próbált belepisilni:-)

1-2 hét múlva meg egyszerűen levettem róla a pelust napközbe(délelőtt) és ha véletlenül pisilni kezdett akkor jól megbeszéltük hogy de kár hogy nem a bilibe ment mert akkor kivihettük volna együtt, elmoshattuk volna stb...

Utána pillanatok alatt rászokott a bilire(1-2 nap)!

Az alvás közbeni leszokás kb fél év után történt:-)

2010. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi én a 8.47-es és a tegnapi 22.57-es válaszoló vagyok:-)
2010. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, köszi a Te válaszodra voltam kíváncsi:)

De ha üvölt, meztelenül? Gondolom még nem érett rá:(

2010. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát várj még vele egy kicsit:-) Majd próbáld meg hogy veszel neki egy másik bilit, ami TELJESEN máshogy néz ki mint az ami volt! Hátha azzal felkelted az érdeklődését:-)

Nem olyanra gondolok ami zenél és horribilis ára van, hanem legyen más a színe és esetleg a formája is(kisautó,szék,kacsa stb...)

Hátha...:-)

2010. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszi:)

Amúgy is vennem kell másikat, mert ez nagyon pici, őszintén fel sem merült bennem, h többféle bili van, nekem sikerült a legkisebb, legkényelmetlenebb, ráadásul kör alakú bilit megvennem, amiből valószínű ki is pisilne, ha sikerülne:)

2010. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!