Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szempilla kérdés? Bővebben lent!

Szempilla kérdés? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Babám egyik szempillája és szemöldöke sötétebb, mint a másik. Nem feltűnő, de azért ha jól megnézem tisztán látszik. Az egyik szempillája korom fekete, a másik szőkésbarna! A fekete szép hosszú, a világosabb rövidebb is. Ez hogy lehet? LÁtott már valaki ilyet? Egyforma lesz valaha? Lehet ez valaminek a jele? Segítsetek légyszi, tanácstalan vagyok!
2010. jan. 13. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

A szemei egyforma színűek?

Ilyet még nem láttam csak olyat ismerek akinek az egyik szeme kék a másik meg barna lehet ez is valami genetikai dolog.

2010. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, a szemei egyformák. És gyönyörűek! :) Jelenleg kék szeme van, bár fél éves azt mondják még 1 éves korig változhat a szem színe. Én is hallottam már olyat, hogy a szemei nem egyformák a babának, de remélem nem fog az egyik szeme barnulni!!! Nagyon aggaszt a dolog. :(
2010. jan. 14. 09:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiú ismerősöm akinek ilyene van mint amit leírtál viszont neki festékhiányos a bőre, így a szemhélya is világosabb foltokban nem csak a szemöldöke és a szempillái. És a teste egyéb részein is ilyen foltok vannak a pigment hiánytól. Igazából olyan a srác mintha lisztes lenne nem tudom másképp leírni. mert még a haja is fehéredik foltokban és huszon pár éves. De amúgy nem ronda inkább érdekes számomra. Teljes életet él barátnője van évek óta, okos intelligens srác. Nem tudom nálatok mi lehet én azért leírtam ezt az esetet. Esetleg kérdezz rá a dokinál. De semmi képp ne keseredj el. Max. ez lesz a szexepilje a kincsednek :) Biztosan gyönyörű kisbaba ettől függetlenül is. Ez még ad neki egy pluszt. Ennél nagyobb baja sose legyen!
2010. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igen, én ismerek egy fiút, aki 30 éves lesz.

nincs eltérés a bőrén, nem foltos.

de az egyik szemöldöke+szempillája szőke, a másik barna.

kicsi korától ilyen, és szerintem marad is :)

semmi gond nincs ezzel, így kell elfogadni!

2010. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát ha csak a szemöldök és szempilla lesz ilyen, akkor semmi gáz. Attól tartottam kicsit, hogy a szeme színe nehogy különböző legyen. De akkor bizti nem lesz, ha az utolsó már találkozott ilyennel. :) Lányoknál szerencsésebb a helyzet, ha nagy lesz, egy kis sminkkel el lehet tüntetni a különbséget. Egyébként meg gyönyörű kislány így is.
2010. jan. 15. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Látni még nem láttam ilyet,de ismerősöm egyik rokonai is "ilyen"(azt mondták egyszer)

Nekem az egyik szemem kék a másik pedig zöld.Ma már szeretem,gyerekkoromban néha cikiztek,de ma már csak dícsérik:)

Ha változna a szeme színe is ne keseredj el,különleges és még csak szebb lesz tőle.Ha pedig Őt zavarni fogja egy kis smink,szinesített kontaktlencse és volt eltérés nincs eltérés:)

Nekem amúgy 5! éves koromban változott meg zölddé,még koponya ct-n is voltunk,hogy mitől lehet ilyen későn,nincs e valami más károsodás,nem e vakulok vagy hasonló...a legvégén azt mondta a doki a szüleimnek,hogy semmi gond, "gyártási hiba":))))))))

2010. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én ma láttam egy ilyen kislányt, világosbarna szőkés haj, egyik szempilla sötét, ilyen barnás, a másik tiszta szőke... először érdekes volt messziről is feltűnő de ari volt meg szép attól még :)
2013. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!