Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sárgarépát mivel lehet keverni?

Sárgarépát mivel lehet keverni?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos kisfiamnak nem nagyon ízlik, úgy látom. Fintorgott, amikor kanalaztam neki, de mégis nyitotta a száját.Eddig almát, körtét és őszibarackot evett. Ezekkel lehet mixelni a répát? Krumplit, sütőtököt még ezután szeretném kóstoltatni vele.
2010. jan. 13. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én simán kevertem, keverem a kajákat. nem csinálok belőle nagy ügyet. Múltkor vettem krumplifőzeléket csirekhússal. Nem igazán ízlett nekik, ezért tettem bele egy kis vegyes gyümölcsöt. Így meg már megették.

Ha őszibarackkal kevered, akkor talán még nem is fogja meg a hasát, mert a barack székletlazító( a répa meg fogja).

2010. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor almával próbáld. Szerintem ezzel passszolna. Amúgy vigyázz, sokat ne egyen, meg ne sárgítsa!
2010. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerintem holnap megpróbálom még magában a répát, ha továbbra sem tetszik neki, akkor keverek bele almát.
2010. jan. 13. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már céklát is keverhetsz bele, nagyon finom, édes íze lesz. Az enyém is jobban szerette a céklás kajákat.
2010. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magában nekem sem ette meg a krumplit sem a kisfiam. én egyből úgy kóstoltattam, h amit már ismert ahhoz kevertem. Meg a finom és ismert gyümölcsökkel szerintem mindent megesznek. ha vmit nem akar megenni, keverek bele almát vagy körtét és egyből becsúszik minden. Amúgy 5,5 hósak vagyunk.
2010. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!