Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez már fogzás lehet?

Szerintetek ez már fogzás lehet?

Figyelt kérdés
Babám kb. 2 hete szinte folyamatosan nyűgös (előtte mosolygós baba volt), a nyála patakokban folyik, mindent a szájába vesz és rágja, ha mást nem, akkor a kezét. Ma pedig erősen, méregből rágott, rendesen feldühödött, mikor valamit a szájába vett. Aztán elővettem egy olyan rágókát, amin sörték vannak, akkor kicsit megnyugodott, de mikor később a szájába adtam nem kellett neki, helyette tömte a kezét.Eszik rendesen, ma 3szor volt kaki (a napi egy helyett). Megmondom őszintén, h nem tudom eldönteni h az ínye be van-e dagadva, minden esetre nem piros neki. vagy vmi más lehet? láz, hőemelkedés nem volt, mértem. 4 hós
2010. jan. 13. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nálunk is.:) 5 hós és már 3 hós kora óta szenvedünk, persze voltak, vannak nyugalmi időszakok. Még nálunk sem látszik semmi, de egyre nyilvánvalóbb, hogy a fogcsíra bántja. Remélem hamarosan kibújik nekik.:))Addig pedig csak enyhíteni tudjuk a fájdalmat, kellemetlenséget nekik. Kitartás!
2010. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te mivel enyhíted neki? Mert én még semmit nem mertem rá adni neki, a Mam-nak a nyuszifüles kesztyűjével szoktam neki dörzsölgetni, vagyis isnkább azt is csak ő rágja.
2010. jan. 13. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, egy darabig a mélyben "dolgoznak" a fogak, az ínyen csak később látszik valami. Nyugalmi és fájós időszakok váltakozhatnak hosszú heteken át, mire végre kibújnak majd...

Türelem+kitartás!

:o)

2010. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, ez sajnos elhuzodhat. Arra figyelj, hogy milyen kakil a baba, mert előfordulhat, hogy kicsipi a kis fenekét, és az nagyon fáj nekik.
2010. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a "kakit"! Amúgy ha berottyant azt mindig rögtön kiveszem alóla, éjjel már nem kakil. Ma pl olyan volt 2x is h játszottunk, elkezdett nyűglődni, aztán hirtelen sírni, nem tudtam h mi baja, felvettem, h megvígasztaljam. Hozzászólt az apukája és vigyorgott mint a tejbetök. De ezek pillanatok alatt lejátszódtak.
2010. jan. 13. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!