Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit változtassak a fiam...

Mit változtassak a fiam etetésén? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
Kisifam elmúlt 7 hónapos, anyatejes. Eddig a napunk úgy nézett ki, hogy reggel 6-kor kelt, szopott, aztán 9,12,15,17,20 óra körül ismét szopott, délelőtt kapott egy kis gyümölcsöt, délután pedig egy kis zöldséget. Éjjel is még 2x kel szopni. Néhány hete kezdődött, hogy egy-egy szopi alkalmával nem fogadta el a cicit, de csak nappal az éjszakaival nincs gond. Most már ott tartunk, hogy ma pl. csak félálomban tudtam megszoptatni, ébren nem, hiába akartam neki adni, bevette és 2 mp múlva köpte is ki a cicit, így 3x szopott a nap folyamán, és 2x kapott szilárd kaját. Nagyon minimális mennyiségű vizet elfogadott a főzelék után. Ha volt már valaki ilyen helyzetben, segítsen nekem. Mit változtassak? Ha megvan neki a napi 500 ml tej mennyisége, akkor nem kell még tápszert iratnom ugye? ( nem szeretnék ) Tejpépem van itthon, de még nem adtam neki soha.
2010. jan. 13. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ki kell váltanod a cicit evésre.

Reggel cici, 10 óraira gyümi, délben főzi, délután cici, uzsira tejpép, este főzi, alvás előtt cici.

Próbáld meg így.

2010. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet sok neki a cici és a szilárd egyszerre, nem éhes. Egyszerre csak egy étkezést próbálj kiváltani, mondjuk a tizórait (gyümivel), utána mehet a többi is.
2010. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!