Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kellene hason feküdnie...

Mennyit kellene hason feküdnie 6 hetesen?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, minél többet van hason a baba,annál jobb, de az én picim hasra fektetve nagyon sír, 2-3 percnél tovább nem fekszik így. Erőltessem, és hagyjam sírni közben, vagy egyelőre hagyjam ezt a pozíciót?
2010. jan. 13. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem erőltettem.Az enyém oldalt szeretett, és most is így alszik.Sírni szerintem ne hagyd!
2010. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban annál jobb, minél többet tud hason lenni, mert úgy erősödik a nyakacskája. Viszont ne hagyd sírni. Tedd többször is egy nap le hasra és csak addig hagyd úgy, amíg nem sír. Segíthetsz neki úgy, hogy lenyomod picit a popsiját, amíg ő hason van - ezáltal könnyebben és tovább tudja megtartani a buksiját.

Egyébként 6 hetesen az én fiam sem szeretett hason lenni (pedig aludni csak úgy tudott világ életében). Most négy hós és imád hason is játszani. Ja, és csupa erő-izom a baba, úgyhogy nem kell erőltetni.

2010. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is a hátán szeret lenni, legalábbis amikor ébren van. Aludni csak hason szeret. A doktornő közölte is velem, hogy lapos a gyerek feje, tegyem többet hasra. Azóta kicsit többször teszem én is hasra, de amikor sír, visszafordítom. Elég ügyesen tudja tartani a fejét, és szerintem elég sokáig is, úgyhogy amikor már nem akar hason feküdni én visszafordítom.
2010. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne eroltesd. Annyit legyen hason, ameddig nem kenyelmetlen neki.
2010. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség!Az én babám sose volt hason 3 hós koráig,most már azóta magától forog oda vissza,és egész nap! hason van.

5 hós

2010. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sztem nem kell meg hasra fektetni!!!

az en lanyomat 3 hosan kezdtuk hasra tenni,naponta 23x par percre,mert utalta :)

aztan 4hosan mar forgott magatol,5hosan kutyazott-kuszott,5,5hosan maszott,6hosan allt..

2010. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a gyerekorvos ajanlotta a gyakori hasra tetelt, hogy erosodjon a gerince. Tobbszor keveseket tedd hasra, egy ido utan megszokja es nem fog sirni.
2010. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!