Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 kilót hogy tudnék leadni,...

15 kilót hogy tudnék leadni, úgy hogy szoptatok még?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem, és jó 15 kiló van rajtam.Igaz szülés után csak nyolc volt, de szoptatás alatt sajna újra hízni kedtem.Sok a nasi sajna, meg amúgy is jó az étvágyam.A babám még csak szopik, és szeretném is szoptatni amíg csak tudom, ezért is vagyok gondban, hogy hogy is lehetne leadni ezt a sok kilót.Nem szeretem így magam.

Volt valaki így?Nehéz volt a fogyás?


2010. jan. 13. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen kérdés volt már, olvass vissza a kereső funkció használatával. Nagyon hasznos tanácsokat kaphatsz. Én is szoptatok még (lassan másfél éve), de elkezdtem egészségesen étkezni és nagyon sokat fogytam tőle. Kimondottan diétázni nem szabad. Atkins, 90 napos meg ilyenek kizárva. Ha sok a felesleg, az első jó pár kiló gyorsan lemegy, de a többi nagyon nehezen...ne aggódj akkor sem, ha nem indul be a fogyás, mert valószínű, hogy akkor a szoptatás után be fog.
2010. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is 4 hónapja szültem ,csak nekem 2x ennyi a feleslegem ! Jövőhéten megyek dietetikushoz ,ő majd "megszabja " a mit lehet határokat ! Én is kizárólagosan szoptatok !A tej miatt nem merek egyedül kísérletezni !
2010. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3,5 hós a babám, és elkezdtem szobabiciklizni napi 10 percet. 5 percet szép lassan; 5 percet meg gyorsabban (már amennyire bírom):-) Utána csinálok20 felülést és ennyi. 5 napja csinálom, de még kilóra semmi nem ment le, de a hasam 2 centit már csökkent. AMúgy rajtam is 10-15 kg felesleg van, de érdekesen, mert a nagy része a hasamon. Olyan mintha még 5 hónapos terhes lennék! Ha csak a hasam menne le, és a többi nem, már annak is örülnék.
2010. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én babám most lesz 6 hós, nekem 12 kg feleslegem van. jelenleg annyit teszek hogy este 6 előtt megvacsorázok és utána nem eszek szénhodrátot édességet stb. még csak lassan próbálom de 1-2 hónap múlva a Norbi diétát elkezdem. azért abban sokmindent lehet enni csak nem mindegy mikor mit. elméletileg az is elégg lenne ha nem eszel krumplit, rizst, szénhidrátot, édességet. sok zöldség, gyümölcs, hús, fehérjék. ettől biztos nem megy el a tej mert ugye eszel. csak az a baj hogy szoptatás alatt olyan éhes az ember....

ja és ezt is figyelni kell hogy fogyóholdnál érdemes elkezdeni ami február első napjaiban lesz.

2010. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 18:08 as, ugyanúgy vagyok mint te.Még mindig nagy a hasam, de mondjuk az is volt mindig is.Ilyen pocakos család vagyunk:-)(.Igaz minden más is nagy.

Köszönöm a jótanácsokat nektek.

2010. jan. 14. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!