Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor most hogy is öltöztessem?

Akkor most hogy is öltöztessem?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám...a lakásban 20-21C-van.Nemrég melegkiütés lett rajta és a védőnő meg a doki azt mondta,ne adjak rá otthon plüss rugdalozót,csak vékonyat és alá hosszú ujjú bodyt...viszont észrevettem mintha meglenne fázva...tüsszent,köhécsel...most akkor mit adjak rá?És ha sétálni megyünk?Ti hogy csináljátok?
2010. jan. 13. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

a pici babák nem csak akkor tüsszentenek, ha betegek, a portól, a száraz levegőtől is szoktak tüsszögni, köhécselni, az én babám pl rendszeresen félrenyeli a nyálát, amiből mostanában buborékokat fúj.

Én bentre úgy öltöztetem, hogy hosszú ujjú bady, rá egy vékony rövid ujjú poló és kisnadrág, zokni (kaptunk egy csomó pólót, erre szoktam használni, egyszerűbb is levenni, ha pl lebukja) kintre ilyen hidegben általában bady, vékony pulcsi, vastagabb pulcsi, harisnya, vagy kisnadrág, (nagy hidegben mindkettő) és overál, sál sapka

2010. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig 20-21 fokban még én is fázok és nem 2 hónapos vagyok! Én babám már 6 hós,de simán adok rá plüss rugit,pedig nálunk melegebb van és ö már többet mozog,mint 2 hós korában. Hosszú ujjú body ujjatlan plüss rugival,vagy rövid ujjú body hosszú ujjú plüss rugival nem sok.
2010. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!