Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mikor jön meg a...

Szülés után mikor jön meg a menstruáció, hogyan?

Figyelt kérdés
5 hós a kislányom,és január 1-el megjött, azaz egy két csepp. Azóta egyik nap egy csepp, másik nap semmi, és már 13-a van. Nem fáj a hasam, nem érzek semmit. Mikor áll helyre? Ez normális vagy menjek orvoshoz? Még szoptatok.
2010. jan. 13. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem akkor jott eloszor meg, amikor àtàlltam a napi két szoptatàsra, azutàn egy elég nagy kimaradàs volt. Most a baba màr 8 honapos és teljesen leàlltam a szoptatàsal, igy szinte teljes rendszerességgel jon meg, mint régen.
2010. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 hónao után,rendszeresen mint régen,de hol 8 nap,hol csak 3...
2010. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A babám 4 hós volt, mikor megjött, de akkor már 2 hónapja nem szoptattam. 5 napig tartott, mint régen. Pont 2 hétre rá ismét mejött, ugyanúgy 5 napig. Azóta eltelt ehy hét, remélem most már kitartok egy hónapig is, mire újra megjön. Szerintem nem kell orvoshoz menned, szülés után kell egy kis idő, mire helyreáll a régi rend.
2010. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, hogy kell idő helyreállni, de egyik nap 1 csepp aztán semmi nekem fura.
2010. jan. 13. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. 1-2 csepp utána semmi. Én 7 hónap után gyógyszert kaptam csak az segített, hogy megjöjjön. Nagyon szenvedtem utána még legalább 1 hónapig folyamatosan görcsöltem. Remélem te nem fogsz így járni, csak ilyen is van.
2010. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!