Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbáltátok már babátoknál a...

Próbáltátok már babátoknál a Sleeping talettát álmatlanságra?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 13:12
 1/4 A kérdező kommentje:
2010. jan. 13. 13:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem,de nincs túl sok bizodalmam...1 éves kor alatt nem is adható,és olyan összetevők vannak benne,amit én másfél éves kora előtt nem is adtam(mák)Van homeopátiás bogyó(Sedatife PC)illetve kúp(Viburcol)ami nálunk tökéletesen bevált,és az általad említett problémát orvosolja(és nem mellesleg biztos vagyok benne,h nem árt a babának).
2010. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kisfiam 13 hónapos múlt és már minden tpróbáltunk, amiket írtál azt is és semmi eredménye, ezért gondolta erre a tablettára.

Sajnos szteroidot szed és ezért nem tud aludni.Rengeteg gyógynövényt is kipróbáltunk már , most ott tartunk, hogy éjszaka kb 8szor kel , keserves sírással és 1 hete már van, hogy 1-2 órán keresztűl nem is bírjuk vissza altatni.

2010. jan. 13. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is mostanában kezdtem gondolkozni ezen a tablettán. 3 éves a kisfiam és olyan fél éve borzasztóak az éjszakáink... Mindent kipróbáltam már, fárasztástól kezdve a homeopátián át a többféle nevelési módszerig, de semmi nem használ, egyszerűen állandóan túlpörög az agya és nem tud aludni, éjjelente nagyon sokszor megébred, fél.

Kipróbáltad-e ezt a Sleeping tablettát és ha igen, akkor mit tapasztaltál?

Köszönöm

2012. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!