Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babátoknak nincs széklete...

Ha a babátoknak nincs széklete mit tesztek,? hat hetes a kicsi, és kettő napja nincs széklete.

Figyelt kérdés
a kicsi tápszert eszik
2010. jan. 13. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doktornő, hogy ha párnapig nincs kaksi az nem baj, de ne legyen több 5 napnál. Valószínű pont annyit eszik amennyire szüksége van, ha csak annyit adsz neki amennyi jól esik neki.

1 éveske anyukája

2010. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi minden fürcsi után jól megtornáztatjuk a lábával úgy, hogy jól feltoljuk a lábát a kis pocakjához. Jó nagyokat pukizik is közben, és idáig minig lett utána széklete is. Nem kell erősen, de határozottan egy kis hasprés, és megoldódik a baj. Remélem nektek is beválik!
2010. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére ilyen gondok nem voltak, egy-kétszer előfordult, hogy egész délután pukkangatott, és látszott, hogy csak nem jön, na, akkor meghőmérőztem, és óriásadag jött. De ezt rendszeresen semmiképp nem ajánlanám.

A nővéreméknél viszont a kisebbiknél volt nagyon lassú az emésztés. Nekik azt mondta az orvos, hogy ha heti 1X van, az még jó. Volt, hogy 4-5-6 naponta kakilt csak. Aztán a hozzátáplálás után kezdett rendeződni, de most 3 évesen sem kakil minden nap!

Persze tudom, hogy aggodalmaskodik a szülő, azért figyeld! A torna pedig mindenképpen nagyon jó! A hasát is lehet óramutató járásával megegyezően símogatva masszírozni.

2010. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!