Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyőre vagy lapra csukható...

Esernyőre vagy lapra csukható sportkocsi praktikusabb? Melyik fér el jobban egy normál méretű autócsomagtartóban?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Típusfüggő. Az esernyőre csukható keskeny, de hosszú helyet foglal el, a lapra csukható gyakorlatilag az egész csomagtartót betölti, de lapos, így más is fér alá-fölé. Nekünk a Priusban bőven fér mindkettő, az anyuék Fabiájába alig lehet benyomni. Náluk talán az esernyőkocsink fér jobban.
2010. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az esernyőre csukható jobban elfér. Alig foglal helyet.
2010. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
esernyő
2010. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszont a lapra csukható masszívabb. A mi Toyota Corolla sedan-unk hátuljában egyik sem fér el, így az anyósülésen utazik a kocsi :)
2010. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az esernyő kocsi mindig kisebb helyet foglal. Én is azért vettem lapra csukhatót viszont, mert az masszívabb és a kereke is nagyobb. Bele kell próbálni a csomagtartóba a babakocsit. És mérlegelni, hogy milyen az életviteletek, mit akartok még mellétuszkolni.
2010. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk elösször lapra csukható volt,amikor még jó volt a masszív kocsi,de aztán mire ültünk vettem egy esernyőre csukható sportot!Ég és föld.Simán elfér a kis kocsink csomagtartójába.
2010. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!