Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2009. januári babák?

2009. januári babák?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Miket tudtok már? Súly,centi?

Csak kíváncsi vagyok...

Köszönöm:)


2010. jan. 13. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 16-án lesz 1 éves. Kb. 9,2 kiló és 76,5 centi, 7 foga van. A bútorok mellett megy, pápát int, tapsol, mutatja, hogy hol az okos feje és hogy milyen nagyra fog nőni. Állandóan mutogat, kopog az ajtókon, mondja, hogy baba és vau vau. Az anyát is próbálja mondani, de az még nem tökéletes. Pohárból iszik, tegnap vacsinál odaadtam neki a kanalat, hogy próbáljon önállóan enni, hát mit mondjak, mindenhol volt kaja, csak a szájában nem. Imád hintázni és bébitaxizni.Ő is állandóan mozgásban van. Visszagurítja a labdát. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2010. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

24.-én lesz a kisfiam 1 éves.12 kg,nem tudom hány centi.Mondja,hogy pá-pá,any,apa,nem,dá-dá,amikor csinálom neki a kajcsit vagy éhes akkor hamm.Tapsol,táncol,pápázik a kezével,amikor azt mondjuk neki,hogy nem szabad akkor rázza a fejét.Ha kérsz tőle puszit,akkor kinyújtja a nyelvét és ad.A napokban tette meg az első pár lépését,azóta csak néha néha lépeget-ha nem figyel magára.Imádja a műanyag flakon tetejét.(leveszi-ráteszi) és közben jókat nevet magán.Ha v.mi nasit eszünk a párommal,képes odajönni és kinyitja a száját és úgy akarja kiszedni a számból a kaját (mint a madarak :)) Nem fél senkitől,mindenkivel barátságos.8 foga van.Szinte mindent eszik (tojáson meg a tejen kívül).Éjjel sajnos felkel inni-enni-ha nem kap kaját ordít!!Egyébként szinte sosem sír,csak dühöng magában és csapkod ha v.mi nem úgy van ahogy ő szeretné.Mindent pakol ki-be,le-fel.Egyedül felmászik az ágyra,de azt még most tanulja,hogy tolatva kellene lejönni.

A szülinapján sok lufi lesz,torta,tüzijáték,nagyszülők..

2010. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
23:22-es vagyok.Tényleg utólag jutnak az eszünkbe a dolgok :) ő is imás labdázni,szépen vissza is gurítja.Csinálja a csip-csip csókát,és a vuk-ot kell énekelni megállás nélkül amikor altatom.Mostanában mindíg megharap-rendes fáj!!Imád fürödni,bekapcsolja a porszívót aztán meg ki és ezen jókat nevet.Ha azt akarja,hogy ne énekeljek tovább akkor befogja a számat :) és pelenkázáskor egyfolytában a fütyköst húzogatja (már néha nekem fáj).
2010. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!