Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17honapos fiatok milyen...

17honapos fiatok milyen szavakat mond már? Ha mond?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 10:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
tessék,köszi,ana,ap(apa) hinta,tyi,mama,mamma,séta,szejet,puszi
2010. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%

Az én fiam 18 hónapos, épp most írtam össze mit mond, 257 szónál vagyok, tudja a gyümölcsök neveit, állatokat, kérdéseket: mit csináltál?, mi újság?, mi volt ez?

Minden szót utánoz már.

2010. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kisfiam 19 hónapos.Nagyon sok szót mond már.Van amit ki tud mondani,de leginkább a szavak első két betűjét ismétli,főleg azoknál a szavaknál,amit először hal.Pl.kezed=keke,pisi=pipi,Porszívó=popo stb.
2010. jan. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
és egyesek már az egyetemre is beíratták az alig egy éves gyereküket,ugye?
2010. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
:) köszi a válaszokat,cukik lehetnek.Az én babán ezeket mondja:anya,apa,avav a kutya,buu,nem,igen,mama.tata,traktor na ezt elég érdekessen mondja:),jaja,cica,kakk,kakas,és muma a cumija.
2010. jan. 20. 08:49
 16/19 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam a hónap végén lesz 17hós,amiket mond:apa,apu,papa,mama,baba,dédi,anyi(ez én lennék),vaú,csacsa(csacsi),megért mindent amit mondok neki,sok szóba belekezd de nem fejezi be:),és sokszor utánoz,de még nem mindig jön össze neki:D

Szép napot mindenkinek.

2010. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

én fiam még nincs 17 hónapos

14 hónapos most és több szót mond babásan :erre-ele,arra-ala,oda,néni,apa, anya,mama,papa,pápá,kép-klép,krém -klém,ott,va-va,cica,kecske-ketyke,brrű,tejcsi,adi-adide,nem, hóó és neveket is kiejt babásan ...

Ma mondta ki lefekvésnél hogy plédi.

Első gyerköcöm nem beszélt ilyen korán,így ez nekünk is furcsán jó érzés.

2010. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemi beszólónak: én nem nagyképűségből írtam, h 257 szót tud a fiam, csak büszke vagyok rá, és ha nem hiszed el, az a te bajod.

Gratulálok minden babának és mamának! A gyerekek különbözők, valaki beszédes, valaki nem!

Szép napot!

2010. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én elhiszem és írtam is privát-ba

Mi is ezen az úton haladunk mint ti.

Különben van ilyen nagy különbség én megfigyeltem.

Választékosan beszél gondolkozik már kicsinek és bő szókincsük lesz,felnöttes gondolkozás már korán.És erröl nem tehet a gyerek .

2010. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!