Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatnék 14 hónapos...

Mit adhatnék 14 hónapos kislányomnak, egyáltalán miért csinálja?

Figyelt kérdés

3-4 éjszakája, hogy nem alszik rendesen és nem jövök rá, hogy miért!Eddig se aludta át az éjszakát, de ha megébredt ivott egy kis vizet és tovább aludt. Most meg ordít és nem fogadja el se a vizet, se a cumit. Foga fájhat, vagy a hasa?

Kérlek ha tudtok segítsetek, adjatok tanácsot!


2010. jan. 13. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga?
2010. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyém is ennyi idős. Ha éjjel nagyon sír, be szoktam kenni Dentinox-szal az ínyét. Az esetek 95%-ában öt perc múlva alszik tovább.
2010. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Dentinox vált be ilyen esetekre. Pár perc után hat.
2010. jan. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a fog fájásra, de nem vettem észre, hogy valahol jönne...de persze attól még jöhet.Köszönöm szépen a válaszokat, ha esetleg valakinek még van más ötlete szivesen meghallgatom, és azért beszerzem a Dentinoxot is!
2010. jan. 13. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:
érdekes..az én iam is 14 hós, és eddig sose kelt éjjel, 2 napja felkel és nem lehet visszaaltatni..énis a fogára gyanakodtam, de már nem vagyok benne biztos. mondjuk mi más lehetne? esetleg éhes, bár pl az én fiam már nem eszik éjjel..
2010. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az enyém se eszik, de én is gondoltam rá, hogy esetleg vmi tartalmasabbat kellene adjak neki estére...nem tudom de kétségbe vagyok olyankor esve
2010. jan. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!