Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan etetitek 9 hónapos...

Hogyan etetitek 9 hónapos anyatejes babátokat?

Figyelt kérdés
9 hónapos anyatejes babámat már 6 hónapos kora óta hozzátáplálom. ti naponta hányszor mivel és hogyan etetitek 9 hónapos anyatejes babátokat?
2010. jan. 13. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 9 hónaposan tízóraira, ebédre és uzsonnára adtam szilárd ételt (is), de igazán még mindegyik után kért szopit is. Tehát még egy étkezés se volt teljesen kiváltva. Meg se evett egy normál adagot a szilárdból. Aztán úgy 11 hónaposan hagyta el a szopizást az étkezések után, de azért néha máig kell néhány korty (víz helyett vagy az elalváshoz) 16 hónapos
2010. jan. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 hónaposan én még csak napi egyszer adtam a babámnak rendes ételt. Többször nem fogadta el. Nagyjából akkortájt váltottunk ki egy étkezést. 10 hónaposan kezdett napi 2-szer enni, amúgy onnan már tápszert kapott 3-szor, és 12 hónaposan napi 3-szor rendes étel és 2-szer tápszer.
2010. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Az az 1 étkezés változó volt, hol gyümölcs, hol főzelék. Akkor még csak és kizárólag a bébiételt fogadta el a babám. Szerencsére azóta már mindent megeszik.
2010. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reggel 8-kor reggeli:vajas kenyér,joghurt,csirkemell sonka

Ebéd12-kor:főzelék

Délután valamilyen gyümölcs,és túrórudi.

Este az ami reggelire.

Ez most igy jol hangzik de nem eszik sokat.Elalvásnál szopizik,alszik 10-kor,14-kor és 20-kor.Éjjel 3-4szer is ébred szopizni.

2010. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!