Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van most valahol akciós...

Van most valahol akciós habtapi? (szivacs puzzle)

Figyelt kérdés
Van különbség a vastagságukban,vagy bárhol veszem ugyanolyan lesz? Melyik a jobb az állatos, a betűs, vagy a számos? Nekem mondjuk az állatos tetszik.. Mindegy milyet veszek? Mindegyikben lesznek kisebb darabok?
2010. jan. 13. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én most vettem a vaterán 1400 ft-ért vadonatújat.
2010. jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A számos v. betűs annyiban jobb, hogy 1-1 figura nem sok apró darabból áll. Nekünk állatos van és mindig szétesik, ha a kislányom felemeli, lehet aztán újra rakosgatni a helyére. Szerintem a vastagság mindegyiknél hasonló. Legutóbb az Auchanban láttam 990-ért ilyet.
2010. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, mindegyikben vannak kisebb darabok, ezért én egyen rádobok egy plédet is. A kicsi kapott karácsonyra, a keresztapja vette 1800-ért, és ugyanaz, mint amit én vettem 1400-ért. Szerintem mindegyik egyforma vastag. Nekünk van számos meg állatos. 1. voltam:)
2010. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azoknak akiknek van és bosszúságot okoz, hogy kiesnek a darabok javaslom hátulról vastag szalaggal ragaassza össze. Mi így tettünk és tökéletes.
2010. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Auchan újságban most láttam állatos habtapit 1190 ft. Január 15-től. De nem tudom, hogy minden Auchanban e, mert erre az újságra rá van írva, hogy Dunakeszi, Budaörs.
2010. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!


Auchanba amúgy is elakartunk menni,bár a Csömöribe,de a Dunakeszi sem rossz..:) Azt mondta a párom tesója,hogy most ott a ruhácskák is olcsók,így megakarjuk azt is nézni..:)


Mégegyszer köszönöm.


Amúgy a vaterán,meg a teszveszen én is elkezdtem nézelődni reggel,de a kis manóm akkor még fent volt,így gyorsan kiírtam a kérdésem ide,és majd most fogom folytatni a keresgélést,hátha én is kifogok valami olcsóbbat..:)

Megnézem az Auchan és a tesco honlapját is,hátha...:)


Köszönöm még egyszer!!! :)

További szép napot nektek!!!

Na és persze jó babázást mindenkinek! :)

2010. jan. 13. 10:05
 7/12 anonim ***** válasza:

ha amúgy is mentek auchanba akkor inkább ott vedd meg szerintem :)

a vaterán meg a teszen is ami új az olyan 1400 tól kezdődik és akkor ahhoz még az ajánlott posta...HÁÁÁÁt, tuti jobban jössz ki ha az Auchanba megveszed!

(én is pár hete habtapit kutatok és nekünk volt állatos a szemek borzasztó kicsik és mindig féltem hogy kikaparja a gyerek hiába volt ragasztózva) úgyhogy most (második baba) számosat veszek vagy betűset az biztos :)

2010. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi..Na igen,biztos mindenkinek előszőr az állatos tetszik,mert hát ügye valljuk be,hogy a számos,meg a betűs az ügye nem olyan aranyos...:( Gondolom te is azért vettél előszőr olyat,mert az szimpibb volt.. :)


Megnéztem az auchan honlapján az akciós újságot,de nem láttam ott ilyen habtapit..:( A tesco-sén sem..:(

Na megyek tovább nézelődök,mert megint van rá egy kis időm..:)

2010. jan. 13. 12:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk van állatos is meg betűs-számos. Az állatosban nagyon sok kicsi darab van, és sokkal vékonyabb, mint a másik. A betűs és számos külön lett véve, de ugyanaz gyártó, passzol egymáshoz. Vastagabb ,és a legkisebb darab is legalább 1/2 felnőtt tenyérnyi.

Kaptunk másfajta betűs-számos habtapti is ajándékba, de az nagyon kicsi. Abból 4 db teszi ki azt a méretet, amekkora a másikból 1 db. ÉS ez a legvékonyabb is. Azóta fent van a szekrény tetején mióta megkaptuk. Majd ha nagyobb lesz a fiam előveszem neki.

2010. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én se láttam egyik akciós Auchan katalógusban sem :( pedig engem is érdekelne
2010. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!